Přejít na výpis diskuzí

Running Wild

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
18 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Running Wild

    Hey piráti, právě poslouchám album Black Hand Inn, je to dokonalá deska a je škoda, že už RW neuvidím naživo. Podařilo se mi je vidět v 90´tých letech v Práglu. Mám všechny jejich nahrávky včetně sebraných B stran singlů a každá další kapela, která by se jen pokusila o tento styl bude pouhou kopírkou. RW jsou pouze jedny. Spekulace o tom, zda Alestorm je mohou někdy nahradit jsou zbytečné - nemohou. Přeji členům RW, aby si ten život bez nástrojů dlouho neužívali a zase někdy skočili na pódia a napnuli plachty tý starý kocábky jménem Running Wild - Yeahhh!!!! Under Jolly Roger!!!!
  • Running Wild na DVD

    Tak pro vsechny co smutni nad Running Wild ze uz skoncili je jen mala utecha DVD a jejich posledni koncert na Wacken Open Air 2009. *9*
  • Skončily ?

    Tak to mě docela mrzí že skončily měl jsem je rád a vyrustal jsem na nich alba jako Branded and Exiled,Port royal,Gates to purgatory ale i ostatní byly skvělá.No uvidíme třeba se daj dohromady hodně kapel to tak udělalo.
    • Re: Skončily ?

      nedaji se uz do hromady Rolf to rek ze uz hrat nebude je totiz nemocny mam to primo od neho .... *5*

      jinak nejake fotky najdete na www.livingformetal.net galerie W:O:A 2009
  • Running je SUPER

    Poprvé jsem je slyšel asi v roce 1987 a hned jsem si je zamiloval. Byl jsem na jejich koncertě v Praze (1988 nebo 89) na Strahově a to byla bomba. Za sebe můžu jen doporučit.
  • shock!!!!!!!!

    NO TAK TO JSEM V SOKU! zadne lepsi info o Running Wild neni? vzdit hraji 25 le mozna i vice dokonce tam v roce 89 nebo 90 figuroval i Lada Krizek jako host. diky tomu L.Krizek natocil Kreyson, Andel na uteku. nebot mu R. Wild umoznil Nahrat desku v Hannover. kde jste metalaci. co se stalo ta nova generace stoji za hov..... je to historie. *5*
    • Re: shock!!!!!!!!

      Mlada generace posloucha jen priblblou muziku od ni nic necekej.a info o Running Wild uz taky necekej konci k 1 srpnu 2009 odehraji jediny koncert na Wacken Open Air
    • Re: shock!!!!!!!!

      Přesně tak!!!!!!!

      RUNNING WILD je legenda a svou hudbou,melodikou,nemá konkurenci!
      Kdo slyšel všechna jejich alba,jako já,dá mi za pravdu.
      • Re: Re: shock!!!!!!!!

        je mi už přes padesát,ale lepší metál jsem neslyšel,vlastním všechna alba... *5*
        • Re: Re: Re: shock!!!!!!!!

          RW jsou nejlepsi.HOWGH.
  • ALESTORM

    Už jste slyšeli novou kapelu Alestorm?Dmoucí plachty, ostré meče, pomsta a krev, to jsou symboly mladé power - folk metalové čtveřice Alestorm. Bitevní vřavy na rozbouřeném moři, hledání pokladů, pirátská čest - to vše jsou mladíci ALESTORM, kteří nám připlouvají představit svou čerstvou novinku se slibným názvem "Captain Morgan´s Revenge"!Sympaticky zastřený hlas zkušeného zpěváka Michaela Poulsena vás určitě příjemně překvapí a roztančí v rytmu známých i neznámých rock´n´rollových melodií s dotekem nezapomenutelných 60´let. Někdo je nazývá dokonce ELVIS-Metalem. Na kontě se jim skví novinkové album "Rock The Rebel / Metal The Devil" (2007), které bylo dokonce zvoleno deskou roku v magazínu Metal Hammer a neméně úspěšnou ji shledaly i ostatní prestižní hudební magazíny v čele s Rock Hardem. Kapela je za tuto desku v rodném Dánsku nominována na prestižní hudební ocenění, a to hned ve 4 kategoriích (nejlepší deska roku, nejlepší kapela roku, nejlepší zpěvák a nejlepší dánské album roku) - Vizovice, třeste se!
    • Zpěvák kapely Alestorm - Christopher Bowes - založil nový projekt - GloryHammer. Tam nezpívá, hraje jen na klávesy. Mají zatím jedno CD a letos mají mít druhé. Myslím si, že Gloryhammer je lepší než Alestorm. Na RW ale nic nemá. \m/
    • Re: ALESTORM

      zadna skupina nikdy nenahradi Running Wild tak jak se zadne skupine nepodarilo nahradit The Beatles.
      Sorry ale Alestorm je jen kopirka poctiveho piratskeho zvuku Running Wild.
      Skoda no ze letost konci svou karieru *9*
  • Running Wild Končí

    Running Wild oznamují konec
    Na letošním ročníku německého festivalu WACKEN OPEN AIR se chtějí s hudební kariérou rozloučit. Kapela hodlá na festivale odehrát výčet toho nejlepšího ze své 30tileté kariéry a záznam, který bude na místě pořízen se později objeví na chystaném CD a DVD. Wacken Open Air startuje 30. července a právě v tento den také Running Wild vystoupí. *9*
  • Konec

    Slišel jsem,že Running Wild odehráli včera ve Wackenu bohužel svůj svůj poslední koncert. *9*
  • ►RUNNING WILD◄

    Zdravím všechny všrnou posádku Running Wild!!!
    Jsem již 2,5 roku fanouškem téhle bomba kapely. Jejich hudba a texty u mě vzbudily neskonalý obdiv a můj život se úuplně změnil. Když se řekne Running Wild, vybavím si jen jediné - tvrdost, rychlost, nezkrotnost, Rolfova sthující sóla na Gibson Explorer a texty plné historie a pravdy. Ani nejde popsat, jaké pocity ve mě vzbuzuje jejich hudba. Né nadarmo se Running Wild říká "němečtí Judas Priest". Sice skončila skončila jejich dlouholetá plavba po jevištích a já neměl možnost jé zhlédnout, ale jejich hudba i styl mě bude provázet celý život!!! READY FOR BOARDING, PIRATES!!! *3*
  • running wild

    Také mám rád R.Wild znám je asi 10let ,ale ještě mám rád také W.A.S.P to jsou super kapelky ,narez super zpěv atd.
    • Re: running wild

      jen dodám wasp znám 23 let.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit