Přejít na výpis diskuzí

Sabaton

HUDEBNÍ SKUPINA 24.3.2008 
33 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sabatoni jsou BEST BEST BEST a nikdo mi to nerozmluví :D
    Taky doporučuju Two steps from hell, The Rasmus, Bullet for my Valentine, Apocalipticu, Hammerfall a One Republic :)
    • ApocalYptica.... ale jinak souhlasím *1*
  • nej skupina...

    sabaton jsou proste nej skupina

    jinak na 1. mistě jak sem řek Sabaton
    na 2. Ensiferum
    a na 3. Eluveitie

    ---------------------- ---------------------
    666 VE JMÉNU SATANA !!!!!!! *16* *16* *16* HELL
  • sabaton

    Hudba opravdu nadhera,ale musim uznat ze blind guardian sou proste nej.Ovšem to už je věc každýho.U mne jsou Sabaton na 2. místě a nasleduje Manowar.Nadhera
  • MOR

    Tak jsem je viděl naživo. Je to nářez. Tak to má vypadat. *5*
    • Re: MOR

      Byli úžasní. A to jejich kočka leze dírou... To byla show! Skvělí!!!
      • Re: Re: MOR

        Viděl a slyšel jsem je několikrát a vždy to byl vrchol festáku,kde vystupovali.Kočka leze dírou je prostě skvělá.
  • topic

    proti jejich hudbe nic nemam ale jejich image je fakt trapna treba jak na jedne fotce sou v maskacich a maji v rukach samopaly *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
    • nějak jsme tě přehlasovali :D
    • Re: topic

      Ty debile to nejsou samopaly ale útočný pušky(jestli nevíš, jakej je v tom rozdíl, tak si to najdi na netu) tak tady laskavě nepíčuj, a pamatuj si ,že Sabaton sou nej!!!!!
    • Re: topic

      jak už bylo řečeno cos čekal sabaton je nej nej nej kapela jak po starance image tak po strance hudby a komu se to neliby tak je vocas
    • Re: topic

      a co bys cekal? ze kdyz zpivaji o valce tak budou nosit cepice s rovnym ksiltem a kalhoty s rozkrokem u kolen? *7*
  • uzasne

    mila turbopopelko souhlasim s tebou ze ta kapela je uzasna co se tyka muziky i image bohuzel jsem je neslysel nikdy na zivo takze nemuzu posoudit jejich umeni na podiu.jinak kdybyste nekdo meli nejake jine info. o kapele dejte vedet cus bus Kroppi
  • :-) luxusni

    Sabaton je jedna z nej skupin ktere znam.....docela hodne objizdim festaky a koncerty po cele ČR a co predvedli na Masters of Rock 2008 a potom ve zline na Čepkove jsem nikdy v zivote nevidela.... byl to nadcasovy a luxusni zazitek... jsem hodne zvedava co predvedou 20.4.2009 na sport. hale Novesta ve Zline...
  • ****

    acha toš to jo *3* a kolik ti je??A jak se vlastně jmenuješ?? *4* *4*
    • Re: ****

      *4* me icq 446-869-407
      • Re: Re: ****

        děkujííí tak si mě dyštak přidej ju *4*
  • to byla akce!!!

    Ahojky lidičky...tak můžu vám říct že Sabatoni ve Zlíně byly fakt upe boží ...oni hráli doslova jak Králové!!!!Fakt to byla velice povedená akce!!Doufám že se brzy bude opakovat *3*
    • Re: to byla akce!!!

      Taky doufam jelikoz sem tam mel jet ale nakonec mi t orodice zakazali *10* *10* ale verim ze sabaton valeli nebo tk rrikajic sem slysel ze koncert ve zline byl proste uplny "NUCLEAR ATTACK" *1* *1*
      • Re: Re: to byla akce!!!

        ahoj.. jj to mu věř to byla upe parádní akcička se vším všudy fakt to tam rozjeli upe na maximum a myslím že s námi byli velice spokojeni *3* ..takže jako opravdu by se to mohlo brzy zopáknout ale tentokrát už by to mohlo být i v Novestě pač na Čepkově je to celkem dosti málý no...tak ale uvidíme *3* *3* *4* ..
        • Re: Re: Re: to byla akce!!!

          ty si ze zlina??
          • Re: Re: Re: Re: to byla akce!!!

            nee já sem z take malé vesničky poblýž Bysřice pod Hostýnem...no proč??
            A ty seš s kama? *3* *4*
            • Re: Re: Re: Re: Re: to byla akce!!!

              no že to tam docela znáš *3* *3* jinak ja jsem z ceskeho tesina *4* *3*
  • foto z koncertu

    caute chtel bych jen pozadat ty z vas kteri jedou na jeden z koncertu sabaton v cze jestli by nemohli neco nafotit a dat na tyhle stranky. bohuzel nemuzu jet tak bych se rad podival jak to tam vypadalo *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit