Přejít na výpis diskuzí

S Club 7

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
38 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 7

    *14* *14* I Love S Club *14* *14*
  • 7

    SC7 4ever!!!!!!! *15*
  • videoklipy

    ahojky...nevzpomínáte si na nějaké videoklipy S CLUB7 z TV? *3*
  • S club 7:-*

    Sou naprosto úžasní,šíleně je žeru,vždycky když si pustím jejich písničku,vrátí se mi vzpomínky na moji úžasnou minulost(dětská léta)... *14*
  • upe super skupina

    mam tuhle skupinu moc a moc rada je mi lito ze uz se rozpadla ale slysela jsem ze se mozna daji opet dohromady neradči z nich jsem mela rachel ona je totiž neco jako ja *3*
    jestli chcete tak se kouknete na muj blog www.evulinek4.blog.cz
    • Re: upe super skupina

      na tom blogu sem pořád ! ale nic tam nepřibejvá *3*
      Dáš icq ? dáme pokec *3*
  • !

    Parádní skupina,ke které jsem došel při hodině angličtiny,když jsme do textu písničky Bring it all back měli doplňovat chybějící slova. :D Když jsem tu písničku slyšel,vzpomněl jsem si na ten seriál a dnes už u mě doma hraje jenom S Club 7... :D
    • Re: !

      ahojQky nemáte nekdo two in a millon jako mp3 nikde to nemůůžu sehnat dyžtak mi to porsíím pošlete na mail martinabares@seznam.cz nebo aspon poslete odkaz plosííím strašněěě je žeeeeeeeeeruuu *14* *14* *14*
    • Re: !

      PROJECT , že? *1*
      • Re: Re: !

        Tu my máme taky...stránka 63:D
    • Re: !

      tak to je COOL *3*
      • Re: Re: !

        to neni cool ale LOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!
  • S Club 7 4ever

    Tu skupinu zbořžuju.Je upe the best.A ten seriál prostě super.Škoda že se rozpadli, doufám ale že se zase dají dohromady.Nejradši mam Jona *14* !Je nejlepší a nejsladší! *14* mILUJU HO!!!!! *14* *14*
  • Jsou nej!

    *9* Škoda, že se rozpadli!
    *15* Moje nejoblíbenější číslo? 7
    *14* A co víc? Miluju Jona!
    *10* Ale naštvalo mě, že Paul odešel, kvůli se tomu pak taky rozpadli! S hannah mohli spolu klidně chodilt dál!
    *16* A taky by mězajímalo jak může někdo říct, že jsou hrozný!? Já bych ty lidi..
    *14* A taky miluju Jo! Vím, že to zní divně, ale je to nejlepší zpěvačka co znám! *3* Moc vaás zdraím. Pa pa!
    • Naprosto souhlasím, vždycky jsem milovala Jona a Jo :) A celou kapelu a jejich seriály a písničky jsem vždycky milovala a ráda se k ním vracím do teď *1* *14*
    • Re: Jsou nej!

      Hej nevíš kde bych ty serialy s něma sehnala na dvd ?? *7*
  • S Club 7

    Já nechápem, ako môžu byť takí bezcitní, však to bola taká dobrá skupina.
  • oblíbená skupina

    jj moje oblíbená skupina!!! nikdo je moc nezná, ale... *14* *14* *14* *14*
    • Re: oblíbená skupina

      jj miluju je *14* *14*
      • Re: Re: oblíbená skupina

        NIC JINEHO NEUMIS NAPSAT MARKETO TY PICO VYPATLANA NAHODOU S HANN CHODIM A ONA TEDA DOST RVE A JON BY TI DAL VKLIDU PRES TU NEVYMACHANOU DRSKU PICO JEDNA *8* *16* *13*
    • Re: oblíbená skupina

      ted uz moc ne,ale dřív byli snad v každem casaku *3*
    • Re: oblíbená skupina

      náhodou já je znám a zbožnuju je !!!
      *5* *5* *5*
    • Re: oblíbená skupina

      ...ale zpívají very very good *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit