Přejít na výpis diskuzí

Simple Plan

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
360 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sp

    caukys ja se tak strasne tesim vod nas tam jede 13 lidi na sp a to sme takovy maly mestecko!!!taky se tak tesite jako jaa??? :) *14* *1*
    • Re: sp

      tak to vam moc zavidim že tam jedete.taky bych jela,kdybych to neměla 500km *10* a odkud jsi?
    • Re: sp

      kdo by se netěšil?:D *3*
  • lístky

    heej newíte někdo kolik je tak etě lístků???kdyžtak písněte na mejl bo odepiště sem...díík moc:o) *4*
    • Re: lístky

      ahojky no slyšela jsem že lístků je prodáno docela málo nebot mnoho lidí neví, že simple plan tu budou no uvidíme *15*
    • Re: lístky

      Na ipunk.cz píšou že jich je ještě polovina takže se ještě sehnat určitě daj... Jinak já si lísky koupila hned dva dny po tom co vyšli a jsem nadšená a natěšená.... *1* .... Už aby byl duben!!! *4*
      • Re: Re: lístky

        vy se mate.taky bych tam chtěla jet...ale mam to trochu z ruky.ale kdyby tam jel někdo z okoli Nového jičina a okoli autem tak bych taky jela,kdyby mě nekdo vzal.kdyžtak se ozvěte na vendy.avril@seznam.cz moc děkuji
    • Re: lístky

      Kolik ještě zbejvá lístků fakt netuším, ale vzhledem k tomu, že je to až za dva měsíce, tak si myslím, že ještě určitě jsou...ale jestli o to fakt stojíš, tak bych to asi neriskovala...radši ho mít každopádně doma:)
      • Re: Re: lístky

        jo dík moc...:o)....já si je v pondělí radši už koupim...potom už mě naši musí pustit určitě:D:D *1*
  • Konzík

    Hey! To je naprosto suprový že budou Simplíci v Praze! Už se nemůžu dočkat!....lupeny mam schovaný jak nejvetší poklad *14* *1*
    • Re: Konzík

      je to úžasné, ale ještě mít Prahu za rohem, hmm *9*
  • simple plan

    *14* simplíci *14*
    • Re: simple plan

      už aby tu byli *14*
  • Helpněte

    Ahojky, dneska sem se dozvěděla o tom, že tady budou Simplíci... pls napiště co víte musim se dostat k lístkům páč tam musim bejt :D Helpněte prosím.. bud na mail nebo tady... ju? dík moc, doufám že se tady někdo najde a pomuže.:) mějte se krásně, a fakt mooooc prosím.! *4*
    • Re: Helpněte

      ahojky no simplíci tu budou 27. dubna v praze 7 v malé sportovní hale od 20.00 je to neděle a lístky už jsou v prodeji bud přes net nebo v prodejnách no jinak lístek stojí 580 korun tak si pospěš at ti ho nikdo nevyfoukne znám dost lidí kdo už lístek má a jsem mezi nimi *3* tak ahoooooooooooooj
    • Re: Helpněte

      cusík jo sou tu 27.dubna ae listky si zamluv uz ted pa
  • Help

    Nevíte jak se ten koncert jmenuje abych si ho mohl stáhnout když na něj nemohu jed.Prosím.Dííky
  • SP

    Prosim prosis kdo tu má rad SIMPLE PLAN pošlete jim hlas na www.t-music.cz oni si to přece zaslouži za to krasne CD ,ktere složily a za tu krasou pisničku When I'm Gone a tak podomne a este za Your Love Is A Lie prosim moc !!!! *9* *9* *9* *14* *14* Ja už sem poslala 3x vim že je to malo este pošlu vic na 100% *9* tak ad v tom nejsem sama !!!!!
    • Re: SP

      jj už tam mají i moje bodíky *15*
  • koncert

    Já se tak těším na koncert!!! SP *14* dám si ho pěkně k dvacátým narozkám *15* *15* *15*
  • miláčci

    símplíci jsou nej skupina na světě mám je moc ráda a nejvíc davídka:)
  • Simplí v Praze

    Je to super skupina, kterou mám velmi rád. *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit