Přejít na výpis diskuzí

Simple Plan

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
360 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Těšim se

    Simple are best band 4ever!!!!!!!!! *14* Tentokrát si je v Praze nenechám ujít jako minulej rok...LIDI 27.DUBNA TO JE ROK CO TU BYLI *9* doufám že přijedou co nejdřív já se jich nemůžu dočkat...hlavně Seba *14* *14*
  • Jsou úžasný :)

    Jsou úplně úžasný, doufám, že k nám ještě přijedou :) *14* *14* *1*
  • SP

    Je to best skupina a už se moc těšim až se vrátěj do Prahy
  • tuuuc

    přesně twe lidi na sp neni nic co by se podobalo emu tak nwm jak ste na to přišlx...Simple Plan sou upe cute kapela a tak když o ní nic newíte tak o ní nic nšiřte.....pic
  • SP jsou Rocková kapela a ne zas***ý Emo

    Ty jo, je to pravda už toho s tim emem nechte...tyhle neustálí žvásty jsou k ničemu, myslim že i kluci by s tim souhlasili a taky by jistě řekli že Emo nejsou, ani jeden nemá určitě vlohy se sebepožkozovat, jen David si maluje oči ale to je normální..jinak ani se neoblíkají jako Emo, tak sakra otevřete oči a na netu si najděte ty buzeranty EMO boys, jak vypadí oni a jak vypadá SP!!!! Probuďte se!!! Jinak nejhezčí z nich je Sebík...A sp jsou best band *14* *14* *14* *14*
  • Není to jedno?

    SP jsou vážně skvělá skupina. Byla jsem na jejich koncertě v Praze *14* a bylo to nezapomenutelný. Už to bude rok...hrozně se těším, až se vrátěj. A myslím, že nemá cenu říkat, kdo z nich je nej, protože nejlepší jsou jednoznačně všichni dohromady. A jestli jsou EMO? Co na tom záleží?? *7* Hlavní je, že hrajou skvělou hudbu, ne? A fakt se starají o svoje fanoušky, což je některým osobnostem úplně cizí. Oni hrajou prostě dobrou hudbu, možná pop, rock, nebo punk...nemá cenu to řešit.. *5*
  • Hlasujte prosim

    Ahoj lidi prosim hlasujte do hitparády na stránce www.kuncika-vseho-chut.blog.cz díky a když už tam budete prosim vyplňte bleskovky a ankety atd.... a ještě jednou diki:-D
  • ou jééé:op

    twe že tho ještě furt řešíte to emo??!omg to je snad na každym blogu ,foru atd..a že SP sou emo?? *1* *1* LOL..mno nic jinak je to upe best kapela a krom toho že sou všichni šukny tak maj upe moc cute songy *3* *3*tak páááčko lidi *1*
  • bbbbbbb

    Mě by vážně zajímalo jak někdo může napsat, že simple plan zpívaj emo rock když o emu v roce kdy vznikali což bylo 1999 nikdo neslyšel a už vůbec o něm nikdo neslyšel u jejich první skupiny reset která vznikla někdy v roce 1995 . Jo a taky by mě zajímalo jak můžou mít normální punkrockový skupiny anti fanoušky. To sem taky nějak nepobrala
    PS: Vrátili se nám Blink182 *3*
  • Hlasujte pls

    ahojky všichni! hlasujte pls na http://kamikak.blog.cz/0903/4-kolo- hitparady-kamika díky moc za každej hlas (Simple Plan jsou tam taky) a odmažte si v tom odkazu tu blbou mezeru

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší