Přejít na výpis diskuzí

Slayer

HUDEBNÍ SKUPINA 10.3.2007 
34 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • masakr

    jj masakr, husta kapelka *1* *1*
  • LOM

    BUDOU HRÁT NĚKDE POBLÍŽ *16*
  • LOM

    SLAYER JE DOST HUSTÁ KAPELKA *16*
  • blé

    Mě texty nevadí. *3*
    • Re: blé

      To by meli.... *9* je to jako kdyby nekdo spival o tvim kamaradovi hodne skaredy veci....a ty bys to poslouchal...a spival si to...
      • Re: Re: blé

        To by mě zajímalo co Ty teda posloucháš za skupinu.A stejně Slayer už dávno nehrají satanské nebo podobné texty jako na začátku kariéry.
        • Re: Re: Re: blé

          Ja???ja posluocham treba Disciple........no to newim jestli s tim skoncili..pac pisnicka "In the name of god" je z roku 1999....a kdyz oni zacali zpivat nekdy v roce 1983 tak to nebylo na zacatku kariery......
          • Re: Re: Re: Re: blé

            A co hrají Disciple já je neznám?
            • Jestli neznáš skladbu "Disciple" od Slayeru, o dost přicházíš.
            • Re: Re: Re: Re: Re: blé

              A u tehle skupiny...jsem si 100%jisty ze nejsou satanisti...protoze jsou krestani...a vyznavaji tim LASKU pravemu Bohu....ktery stvoril me...Tebe...a vsechno okolo nas...a vis proc to udelal???Protoze nas MILUJE!!!A je jen na nas....jestli ho primem...a nebo odmitnem...radim ti tu prvni moznost...driv nez bude pozde.........
            • Re: Re: Re: Re: Re: blé

              Jo...vsak fvpoho...poslouchej si co chces.....ja vas jenom upozornoval....a Disciple...hraji myslim neco mezi hard rockem a metalem.....
          • Re: Re: Re: Re: blé

            Ať si každý udělá názor jaký chce na Slayer ale pro mě je to jedna z nejoblíbenějších kapel.
            • Re: Re: Re: Re: Re: blé

              tak tak pane!svata pravda *5*
  • SLAYER

    Najlepšia skupina všetkych čias SLAYER 4 ever *8*
    • Re: SLAYER

      Jestla to nevite tak je to velice satanisticka skupina...kteri vyznavaj lasku SATANOVI.Vzadnym pripade bych to neposlouchal a nezahraval si s tim.
      • Re: Re: SLAYER

        Lišti se!!! Vůbec nevíš co kecáš. *5*
        • Re: Re: Re: SLAYER

          Si preloz texty.....
          • Re: Re: Re: Re: SLAYER

            Tak si zkus ten text přeložit celý a hlavně zamyslet se, o čem asi je *3*. Nezaznamenal jsem žádnou urážku boha, pouze takové rýpnutí do některých fanatických kazatelů (kterými se, jen tak mimochodem, USA jen hemží).
            • Re: Re: Re: Re: Re: SLAYER

              ty poslouchej a neposloucháš ty náhodou nějakej sladkej POP
            • Re: Re: Re: Re: Re: SLAYER

              Nejsou Satanisti jak totiž v jednom článku se Slayer napsali že nikdy to nebraly vážně jen jeto prostě jejich image.Cannibal Corpse taky nejsou vrazi a jakou hrají muziku
            • Re: Re: Re: Re: Re: SLAYER

              opravdu netusim jaka je situace v Americe....ale i tak si myslim ze sou satanisti. *9*
          • Re: Re: Re: Re: SLAYER

            Antikrist je jméno Boha
            Antikrist je jméno Boha
            Antikrist je jméno Boha
            Antikrist je jméno Boha
            tak konci pisen"In The Name Of God"....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit