Přejít na výpis diskuzí

Slayer

HUDEBNÍ SKUPINA 10.3.2007 
34 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: Re: Re: SLAYER

    Tak si zkus ten text přeložit celý a hlavně zamyslet se, o čem asi je *3*. Nezaznamenal jsem žádnou urážku boha, pouze takové rýpnutí do některých fanatických kazatelů (kterými se, jen tak mimochodem, USA jen hemží).
  • Re: Re: Re: Re: Re: blé

    A u tehle skupiny...jsem si 100%jisty ze nejsou satanisti...protoze jsou krestani...a vyznavaji tim LASKU pravemu Bohu....ktery stvoril me...Tebe...a vsechno okolo nas...a vis proc to udelal???Protoze nas MILUJE!!!A je jen na nas....jestli ho primem...a nebo odmitnem...radim ti tu prvni moznost...driv nez bude pozde.........
  • Re: Re: Re: Re: Re: blé

    Jo...vsak fvpoho...poslouchej si co chces.....ja vas jenom upozornoval....a Disciple...hraji myslim neco mezi hard rockem a metalem.....
  • Re: Re: Re: Re: blé

    A co hrají Disciple já je neznám?
  • Re: Re: Re: Re: blé

    Ať si každý udělá názor jaký chce na Slayer ale pro mě je to jedna z nejoblíbenějších kapel.
  • Re: Re: Re: blé

    Ja???ja posluocham treba Disciple........no to newim jestli s tim skoncili..pac pisnicka "In the name of god" je z roku 1999....a kdyz oni zacali zpivat nekdy v roce 1983 tak to nebylo na zacatku kariery......
  • Re: Re: blé

    To by mě zajímalo co Ty teda posloucháš za skupinu.A stejně Slayer už dávno nehrají satanské nebo podobné texty jako na začátku kariéry.
  • Re: blé

    To by meli.... *9* je to jako kdyby nekdo spival o tvim kamaradovi hodne skaredy veci....a ty bys to poslouchal...a spival si to...
  • blé

    Mě texty nevadí. *3*
  • Re: Re: Re: Re: SLAYER

    Antikrist je jméno Boha
    Antikrist je jméno Boha
    Antikrist je jméno Boha
    Antikrist je jméno Boha
    tak konci pisen"In The Name Of God"....
  • Re: Re: Re: SLAYER

    Si preloz texty.....
  • Re: Re: SLAYER

    Lišti se!!! Vůbec nevíš co kecáš. *5*
  • Re: SLAYER

    Jestla to nevite tak je to velice satanisticka skupina...kteri vyznavaj lasku SATANOVI.Vzadnym pripade bych to neposlouchal a nezahraval si s tim.
  • SLAYER

    Najlepšia skupina všetkych čias SLAYER 4 ever *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit