Přejít na výpis diskuzí

Sonata Arctica

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
25 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nové album SONATA ARCTICA na Česko-Slovenská Hudební Databáze:
    http://cshudba.cz/interpreti/22-Sonata_Arctica/3051-The_Ninth_Hour
  • Re: Zlín

    ahoj.už by bylo na čase jsem přidat nový rozpis koncertů sonáty na rok 2011.je nový rok a nové rozpisy nikde.jsou tu jen staré a to už nikoho nezajímá.
  • Re: Re: Zlín

    romanlukac1@seznam.cz
  • Re: Zlín

    ahoj jedu 1.3-2011 na sonátu arcticu do zlína nechcete mě vzít sebou?
  • Re: PEKNE

    jj tak přesně tu když jsem slyšela prvně, jsem věděla,že ta kapela zůstane navždy zaznamenána v mé hudební duši. Ta mě prostě též dostala. *3*
  • Zlín

    Ahojky lidi... prosím kdo pojede do Zlína z Prahy ?? Chtěla bych moc jet,,ale samotné se mi nechce.Mohla bych se k někomu přifařit do spolku ?? *7*
  • Re: tričko

    Prosímvás, nevíte kde bych sehnal tričko od Sonaty Arctici - SILENCE
    ?
    Je to moje nejoblíbenější hudební skupina, nemůžu to ale nikde najít. Jestli mi můžete nějak pomoct, prosím napište mi na můj e-mail, dík
  • Re: ten kytarista...

    njn Elias *14* *14*
  • lístek

    Ahoj,koupil jsem přes internet lístek do Zlína,ale je takovej divnej...možná "falešný" mužete sem někdo hodit jak vypadá váš lístek.
    Děkuju předem
  • The Days of grays

    zdravím všecky *5*
    hej jako na Sonatu do zlína jedu. lístek už mám a nemůžu se dočkat....
    a slyšely ste už nové CD???
    co na něj říkáte????
    mně se fakt páčí...
    upe dobré...
    nejlepší je Flag in the ground a Dethaura..
    zatím *5*
  • Re: kvalitni vyšívané mikiny a trička sonata arctica

    Pokud je to za stejnou cenu jako s potiskem tak proč ne :D
  • :-))

    Tak jestli budou ve Zline tak doufam ze se tam dostanu *3* 20.4. jsem tam byla na Hammerfallu a bylo to uzasny a na Sonatu Arcticu bych se taky moc rada podivala protoze je to upe skvela kapela *3* ...a klidne by ten koncert mohli mit v Noveste, pac tam je to skvely...jenom skoda ze az v listopadu to se jeste nacekam *9* *9* ale pak to bude skvely ma tam byt i Epica taky nekdy v rijnu tak to si zase uzijem *3* *3*
    Zdravim vsechny a preju krasny den *4* *4* *4*
  • Pro všechny....

    Ahojte,tak to tu jen pročítám......co dodat??? Snad jediné,co tak 13.11.09 ve Zlíně?? Kvalitní a melodické hudby není nikdy dost!! Ty severské skupiny to prostě umí....Tak hezký den všem!!!
  • ...

    Skvělá kapela *4* ...mají úplně skvělý písničky jak rychlý tak pomalý:-)...ale nemůžu souhlasit s tím kdo tady psal, kam se na ně hrabe Tarja Turunen bez Nightwish! Tarju zakazuju urážet, protože je nejlepší zpěvačka jak s NW tak bez nich. Anettu si klidně urážejte to se ještě přidám protože tu nemůžu ani styšet ale Tarju fakt NE!! Omlouvám se za komentář o NW ale nemohla jsem nekomentovat takové hodnocení o Tarje...
  • PEKNE

    Lidicky tu kapelu slysim poprve a mate pravdu je dobra hlavne pisnicka Paid in Full takze se na ni podivam podrobneji.
  • FOTKY

    SEŠ SLEPEJ VOE SEM SE OMLUVILA NÉ? TAK NEPRUĎ...MĚLA SEM OTEVŘENÁ DVĚ OKNA, V JEDNOM EDENBRIDGE, V DRUHÉM SONATU NO A CHVILKA NESOUSTŘEDĚNOSTI A LUP...FOTEČKY SE VLOUDILY UPLNĚ JINAM NEŽ JSEM ZAMÝŠLELA *1* NEJSEM DEBIL, NEBOJ, ABYCH SEM DÁVALA FOTKY NĚKOHO JINÉHO! UŽ TO CHŇÁPEŠ, HONZO?*15*
  • ?

    Fakt nechápu jak sem nekdo muze dat takoveto fotky jako kdybu v sonate byly zeny *7* *7* *7*
  • FOTKY

    hej....já se omlouvám všem, už sem psala adminovy webu ať to smáznou, sem to vložila omylem místo do edenbridge*9**1* ....fakt SORRY VŠEM!..tak čakajme jestli to smažou..já to smazat nemůžu..nevím jestli to jde. nikde jsem nenašla jak bych to mohla vzít zpět...*9*
  • SA fotky

    Sonata je fakt super skupina.

    Evelyno cos to sem dala za fotky??? *8*
  • jo,jo

    skvělá kapela, miluju seveřany.Kam se hrabe Shakra, nebo Nightwish bez Turunen... Nebo Turunen bez Nightwish...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit