Přejít na výpis diskuzí

SuperCrooo

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
27 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SuperCrooo

    JsOu TO ToTaLnÍ BoRcI MUlujU JIch *14* *14* *1*
  • chuck noris

    sou to nejvetsi frajeri na cesky scene z cechu se tu neda uz nic jinyho posluchat
    • Re: chuck noris

      co PSH ?? DJ WICH...ten dcl R3$P3CT ! *14* ...ale musim dát za pravdu...víš jedou slovenský..teda aspon u mě.. *5*
  • Jméno

    hojky hele nevite nekdo jak se jmenuje hugo toxxx jmenem?pls dik *7* *4* *5*
    • Re: Jméno

      ahojky jan daňek se jemnuje *5*
  • HUGO A JAMES

    TY JO....JA JE MAM RADA..NEVIM JAK VY ALA JA JO....NEKDY ME SEROU NEKDY SOU V POHODE...ALE SOU FAJN.....1 2 3 4 5 DETI BY MELI VEDET CO JE RAP *15* *15* *15*
  • supercroo

    jsou to kretenini ale borci tak co snima....
  • Všichni

    No ste kreténi asi uplně všichni podle toho co tu čtu...Nejstaršímu vám je tu tak 14?..a myslíte si že rap je o sprostejch slovech a blbostech v textu tipu "rybí prdel?lamý sráč,slyšim smrad"atd...neřikam je to novej styl tady je to neco novýhoa dostl lidem se to líbí..ale že tu píšete že nic jinýho tu neni?..co PSH?..chaozz?prago union?...tohle je rap o kerym nic nevíte protože vidite jen to co je na inter
    • Re: Všichni

      asi nejak tak . sice taky nejsem nejstarsi . ae tak jako znam tyhle kapely co jsi psal . treba Chaoz .. to je klasa..

      a stema sprostejma slovama .. no lol .. ten kdo si to mysli tak asi nikdy nedoposlouchal cely track .. neco o tom vym protoze jsem taky neco par nahral . a treba v par tracych jsme nemely ani jedno nebo dve sprosty slova ..
  • SuperCroo

    Ty sou fakt nej !!V czesky hopový scéně fakt patří k těm prvním!PSH,SuperCrooo,Pio Squad.... jóó !! *1*
  • super

    ste všichni čuraci co to tu melete za hovna,hola zavist supercroo hodně kvalita *5*
  • dotaz

    Ahoj,měla bych dotaz,,,kdysi dávno sem slyšela od Supercroo písničku kde se zpívalo něco otom jak sedí na záchodě a uřízně si prsty a nevim jestli to byl refrén nebo to bylo jen v tý písni...poradí mi někdo jak se ta písnička jmenuje?Dík
    • Re: dotaz

      hele mozna to je dada patrasova *16*
  • Supercrooo

    NEví tu někdo jak se menujou ty 2 kokoti? *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit