Přejít na výpis diskuzí

Support Lesbiens

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
16 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Supporti

    Juj, tak to máš fakt blbý, chudáčku. Vem si Kinedryl, protože Supporti se z českýho trhu asi jen tak nestáhnout. Májí dost příznivců, včetně mě *5*
  • Suport

    Rád bych věděl, kde je ten kokot, který si říká Kokotěnko. Sere se do jiných skupin, a příspěvku, že stojejí za hovno a vychvaluje Supporti. Tady se ale neukáže. Zde by se mohl předvádět. až by se z nich posral.
  • Support Lesbiens

    Supporti jsou jedna z nejlepších kapel!!! *4* *4* *1*
  • Sváťa

    Moc mně mrzí,že od Supportů odchází Sváťa Čech *8* .Byl to moc suprovej bubeník*4*,ale doufám¨,že se najde taky takový suprový bubeník jako byl Tomáš a Sváťa......držím palečky!!!!
    • Re: Sváťa

      ale tak Zbyněk je taky super_ikdyž chvilkama vipadá jak v tranzu_ *15* __ale teď mě tak napadlo co se vlastně stalo s Tomem?_nevíte to někdo?
  • Supeeer

    Upa supeeeeeeeer miluju Supporty *4* *14* *14* *14* *5* *3* *15*
  • Suporti

    *16* *16* *16* *16* *16*
  • fekál kapela...

    Supporti sou pěkně trapný!!!! je mi z nich na blití.... *9*
    • Re: fekál kapela...

      a mě je nablití z tebe a z tvýho trapnýho příspěvku *9* *9*
  • Mááj

    suuper kapela!!! a jak naspíwaly MÁÁJ *14* KRÁÁÁSA !!!!! TO SE JIMM FÁÁÁKT POWEDLO
    • Re: Mááj

      to máš teda pravdu...ale máj je fakt je nej film
  • Super kapela!!!

    Teď se mi dostalo do ruky DVD od Supportů a musím se přiznat, že mě jejich hudba nadchla!!Každá píseň má nic neříkající úvod, ale pak se to tak rozjede, že nechcete aby písnička skončila....muzikanti jsou opravdu profíci hrají úžasně!!! *3*
  • support

    supporti jsou nejlebší skupina v Čr jen tak dál *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit