Přejít na výpis diskuzí

T-Boyz

HUDEBNÍ SKUPINA 22.3.2007 
43 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • otázka

    Mám otázku nevite někdo jejich přijmení?(členu) nemužu je nikde najít děkuju za odpověd *9* *9* *9* *9*
  • fotky

    Ahojky.
    Přišla jsem o nějáká data,nemáte někdo starší fotky ze stránek T-boyz,bylo to focené v nějaké věznici...kdyby jo,pošlete mi je prosím na mejlík
    moc děkuji
    • Re: fotky

      ano mame a jsi holka nebo kluk mam tu dobry fotky
      • Ahoj.
        Je to asi ostuda odpovídat po 7 letech, ale úplně jsem zapomněla, že jsem sem psala. Jsem holka a pokud je to ještě možné, prosím o zaslání fotek. Děkuji
  • fanousek t-boyzu

    t-boyz je fakt supr skupina *14* *14* *14* *14* *14* *3* *4*
  • Sraz

    Ahojky vsichni fandove teto skupiny..22.srpna nekdy odpoledne se planuje sraz fanousku T-boyz na Jiriho z Podebrad.Vice informaci bude na lide.cz v diskuzi T-boyz.Tak pokud mozno dorazte a pokecame.. *3*
  • Beruška a Nejsi jediná?

    Ahoj,lidi prosím Vás moc,nevíte někdo kde stáhnout Berušku a Nejsi Jediná?Moc prosíM!!!
  • T-Boyz na Facebooku

    Zrovna včera jsem je našla na Facebooku..

    http://www.facebook. com/profile.php?id=1273684415#/page s/T-BOYZ-Beruska-FOREVER-/626860884 65?sid=f1ecf5929bf8899584689a4888cb 517b&ref=search

    *14*
  • T-boyz

    T-boyz...shupo skupiná..láfujů je *14* *14* *14*
  • T-boyz

    T-box...shupo skupiná..láfujů je *14* *14* *14*
  • t-boyz

    takže to znamená technoboyz-v tele-tele neměli pravdu *1*
  • t-boyz

    jsou uplne bozi ja je zboznuju prosimvas kdybyste nekdo mely blog o t-boyz tak mi prosim napiste na e-mailu luvanova@seznam.cz *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit