Přejít na výpis diskuzí

Tatu

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
49 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: to jsou věci,

    Oni ešte spievajú *7* nezanikli náhodou *9* kedy vydali posledné CD? *9*
  • to jsou věci,

    tak už jsou 1.
  • Re: Tatušky...

    Tatušky jsou prostě nej!
    Ty jejich pisnicky,i ty jejich klipy hlavně ty ruský ty anglický to už tak není ono,ale stejně je porad posloucham.
    ....JA SOSHLA S UMA *15*
  • Re: Ja soshla s uma

    Vůbec nechápu souvislost t.A.T.u. a Enmy Ai..??
  • Re: Re: TATU

    Naprosto souhlasím *3*
    Tatušky tež moc mám rád *14* *4* *4*
  • Ja soshla s uma

    jo já je ráda nemám ale mám je ve fan clubu protože se mi lbíí ten vidoeklip "Ja soshla s uma" připomíná mi to Enmu Ai *14* *1* jiank prd o této skupině vím *4*
  • Re: Re: t.A.T.u. SVK

    no jasne... *1*
    mozes ho najst na tom blogu medzi kontaktami, nechce sa mi ho tu pisat *1*

    PS: a naco vlastne? *1*
  • Re: t.A.T.u. SVK

    ahoj mas icq?
    *1*
  • t.A.T.u. SVK

    aj ja mam o tatuskach blog *4*
    Ak chcete tak sa mrknite http://tatusvk.blog.cz/
  • Tatušky...

    Jednoduše a výstižně.....
    t.A.T.u. JSOU NEJLEPŠÍ!!!!!!! *1* Moc je zbožnuju...mám o nich i blog...
  • sbirka clanku

    Ahoj! Prodam sbirku clanku. LINDAOLIVOVA@seznam.cz
  • nové CD

    Takžejá již mám jejich nové (třetí) CD a nic moc. Nejlepší je "Bílý pláštík", ostatní dost slabé. jejich starší písničky jsou určitě lepší.
  • Re: TATU-RUSKO

    taky si myslím,že rusky zpívaly dobře a v té angličtině to stojí za výkal
  • Broskvičky

    Tak jsem viděl ten nový necenzurovaný videoklip a musím říct moc pěkný broskvičky *14*
  • DVD + CD Biely Plashyk - hyperion plate

    Rád bych upozornil- včera se rozjel předprodej nového singlu, prvních 1000 kopií bude podepsáno vlastnoručně Lenou a Yulií. Cena 11 USD, bohužel kurýr docela drahý (30USD, za 2 alba skoro 40), ruská pošta (10/18 USD) je tak na 4 týdny. Ale za tyhle holky a Lenin medový hlas to stojí. *14*
  • Re: Re: tatušinky

    Holky jsou super, Lena je absolutně nádherná. A kdo si myslí, že se o nich moc nemluví, tak bude asi brzo překvapen - viděli jste jejich nový klip (White robe/Belij plascik)? Provokativni skoro jako uncensored verze Friend or foe - poprava Yulie v přímém přenosu, symbolicky natáčené v USA, které popravy tolerují a využívají (schválně si všiměte telefonu na konci - snad milost, ale pozdě - jako pro spoustu dalších nespravedlivě odsouzených v USA)- a to je zatím jenom TV verze, ta necenzurovaná teprve přijde. *5*
  • Re: tatušinky

    to je fakt..mělo by se onich mluvit víc...páč jsou strašně moc fajn!!! *14* *14* *3*
  • tatušinky

    Jejich písničky nejsou špatný ale ty starší jsou přeci jenom lepší! A je škoda že už se o nich tolik nemluví... *9* *9*
  • tatu

    Mám je mooooooc ráda jejich asi nej písnička je NAS NE DOGONYAT *14* *14* *5* *1* *3* *4* *3*
  • Tatušky!!!

    t.A.T.u.šky jsou suprový a kdo si myslí, že jsou blbý ať neleze na diskuzi, která je pro their fans!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit