Přejít na výpis diskuzí

Těžkej Pokondr

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
76 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cd a kazety

    Mám je rád mam od nich alba sbohem tva mana , Kazeta Vic nez gottzila , Vypustte krakena multiplatinova edice , znovuplatinovej Jezek v peci , Jezismarja , Küss Tucatero aneb po praci legraci a Safirovy Jadel *1* *1*
  • eso

    viděl někdo eso v sobotu *3*
    • Re: eso

      Eso jsem v sobotu bohužel neviděla, ale musím říct, že Mejdan roku z Václaváku uváděla tahle dvojka fakt skvěle!!! *1* *4* *5* Jako obvykle byli osobití a vtipní. *1* *1*
      • Re: Re: eso

        v archívu televize nova na stránkách www.nova.cz se na to můžeš kouknout. a ten mejdan stál zato, kámoška tam byla a divila se že přes tu zimu co venku byla že to vydrželi
        • Re: Re: Re: eso

          Díky za typ. *3* Kdyžtak se na to mrknu. *4* No tak tu zimu jsem jim taky moc nezáviděla, já jsem to naštěstí sledovala hezky doma v teple, ale zase tam musela být určitě super atmosféra... *3* *1* *3*
          • Re: Re: Re: Re: eso

            atmosféra tam byla suprová Romana bolelo v krku a Miloš myslel na malou Adinu. *3*
  • mim

    Miloš má dceru 4kg a 52cm jmenuje se Adina
    *14* *14* *14* *4* *4*
    • Re: mim

      Tak to je paráda. *4* Moc a moc gratuluju.!!! *14* *3*
      • Re: Re: mim

        for Lucík: ale když to Miloš oznamovalna expresradiu tak jsem se málem udusila. *4* *4* *4*
        • Re: Re: Re: mim

          No tak to ti věřím! *3* *4* Asi to byl docela šok co - samozřejmě příjemný šok. *1* *14* *4* Moc mu tu holčičku přeju. *3* Třeba by se mohla stát inspirací k napsání nějakého textu k další předělané písničce. *1* *3*
          • Re: Re: Re: Re: mim

            ale když to miloš dořekl tak mu roman pustil písničku táta a mě začali tíct potoky slz štěstí
            *14* *14*
            • Re: Re: Re: Re: Re: mim

              já vím *14* *14*
            • Re: Re: Re: Re: Re: mim

              Jéé, tak to je hééézkýýý a taky dost vtipný!!! *1* *14* *3*
  • reklama

    viděl včera nebo dnes někdo reklamu na penny market *3* *13*
    • Re: reklama

      Tak tu reklamu jsem už viděla - je to sice celkem vtipný, ale řekla bych, že je to tak trochu pod jejich úroveň... *9* Byla bych mnohem radši, kdyby vydali nějaké nové CD, tím by mi rozhodně udělali větší radost, než právě touhle reklamou. *3* *3*
      • Re: Re: reklama

        teď nevím kdy ale mělo by vijít best of TP *4* *7*
        • Re: Re: Re: reklama

          Jéé, tak to je super!!! *1* *3* *1* Už se na něj těším. *3* *3*
  • Pro kice4

    Mrkni se na maila - měla bys tam mít ty písničky. *3* *3*
    • Re: Pro kice4

      díky
      *3* *4*
      • Re: Re: Pro kice4

        Není zač. *1* *3* A jestli teda máš to CD Tucatero aneb po práci legraci, tak mi ho prosím taky pošli na maila - děkuji mooooc *4* *14* *4*
        • Pro Lucik

          musím tě bohužel zklamat teprve to zrovna sháním ale až to seženu dám ti vědět *7* *7* *3* *4* *4*
          • Re: Pro Lucik

            Tak ti přeju hodně úspěchů při shánění. *3* Taky jsem to zkoušela najít - na internetu, ale zatím bohužel neúspěšně, tak to asi ještě zkusím a možná budu mít teď víc štěstí a jestli to najdu, tak ti pak taky napíšu. *3* Schválně kdo z nás to sežene první. *1* *7* *1* *1*
            • Re: Re: Pro Lucik

              tak jsem to našla já ale je to VHS A DVD *5* *4* *4* *15* *15* *15* *1* *1* *1*
  • cesky slavik

    ahoj dnes kdo ma rad Těžkej Pokondr tak dneska se divej te na novu 20:00 Ceskyho Slavika
  • svoje stránky na osobnosti.cz

    miloš se objevil na osobnostech.cz ale nemá celej životopis takže tímto vás prosím jestli by ste tam někdo něco nepřipsal *7* *7* *7* *9*
  • happy Birthday

    syn Romana Ondráčka dneska slaví 2. narozeniny *3* *3* *3* *4*
    • Re: happy Birthday

      Tak to mu přeju všechno nejlepší k narozeninám!!! *1* *4* No a Romanovi pevné nervy při jeho výchově, protože u malých dětí jsou pevné nervy vždycky potřeba. *3*
  • best of

    V peny je k dostání cd best of těžkejpokondr
    20 největších hitů
    historie a seznam všech cd těžkej pokondr
    pouze za 249Kč
    žádejte u kasy.
  • vtipní

    sympatičtí maníci. Mám je ráda, škoda, že je teď není moc vidět.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit