Přejít na výpis diskuzí

Kelly Family, The

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
822 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobry den shanim plakaty kelly family dekuji
  • Ahoj lidi, nemáte někdo odkaz,...atp. ke stažení Crossroads? Mamča má narozeniny, a tak bych ji ti rada predala...:-) dekuji za všechny info.
  • Prodám originální videokazety Kelly family Live at Loreley,Live,Live at East Germany,Crosroads 200kč za kus´+ poštovné.pavla.subrtova@email.cz
  • Nabízím knihu Kelly Family "Sometimes I wish I were an Angel" (z r. 1996), perfektní stav, jako nová. Pište na us1234@seznam.cz
  • Prodám KF věci

    Prodám věci s KF hl VHS (nektere jednou,jine vubec nehrane), sala, trika... seznam poslu na mail. Hezky den Lenka
    • Re: Prodám KF věci

      Bolo by to ešte aktuálne?mala by som vážny záujem.ďakujem
  • TRIČKO-MIKINA

    Zdravím,sháním jakékoliv oblečení s Kelly Family,trička,mikiny...díky
    • Mám černou mikinu ;) ale nedááám!
  • Prodám

    Ahoj,levně prodám originální videokazety Kelly family a to Over the hump,Stadium tour,Tough road 1,Tough road 3,Growin up 1,Growin up 2,Golden harp,pošlete mi email a já videa pošlu na dobírku.Spěchá!
  • VHS, CD... prodej

    Ahoj, prodám originál CD = Christmas for all a Street Life. A originál VHS = Over The Hump; Almost Heaven a Growin'Up: The Concert In East Europe. V případě zájmu, dejte vědět na e-mail. Čauky.
    • Re: VHS, CD... prodej

      Ahoj JM máš ještě to CD Chrismas for all a Street Life? A za kolik?
    • Re: VHS, CD... prodej

      Tak už zmizelo CD Christmas for all... ostatní zatím platí... :-)
  • sháním

    sháním cokoliv od Kelly Family - dcera si tuto skupinu oblíbila a rád bych jí udělal radost. Koupím cokoliv, za rozumnou cenu. Navrhněte, díky Lukys
    • Re: sháním

      prodám audiokatu dobry stavu the kelly family new world,over the hump,festliche stunden,keep on singing who ll,live,growin up,almost heaven s pozdarvem kosek
  • Koupím

    Koupím cd Kelly family Over the hump
    • Re: Koupím

      ahoj, toto cd mám, pokud chceš, napiš.
      • seznam cd

        dobry den napis nam seznam par mam doma s pozdravem kosek

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit