Přejít na výpis diskuzí

Pussycat Dolls, The

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
558 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kiki

    nechapu proc u tech clenek ktery maji odejit pisou jako ze sou pussycat dolls jako kdyby tam meli byt aji v budoucnu nechapu.... *10* *8* a robin by mela vse uvest na pravou miru a rict kdo odejde kdyz je tak chytra *13*
  • Re: pcd.....

    no hej uvidi sa to neznamena ze teraz to tak na beton je *1* *1* len robin tu skupinu vytvorila tak asi vie co vravi *7* *7* uvidi s ano aj tak to bude naj skupina *14*
  • Re: co ze vsechny 4?

    no vyjadrila sa ze vsetky 4 a budu nahradene inymi a nicole ostava pretoze mel,kim,ash a jess sa chcu venovat solo kariere
  • pcd.....

    tak ted se divam na pcd clanky a nasla sem jeden zajimavej s titulkem SKUPINA PUSSYCAT DOLLS SI CHCE DOPŘÁT HUDEBNÍ PAUZU a schvalne si to cely prectete.... pac tam melody rika ze po pauze budou vsichni vystupovat ve stejne sestave jako driv a ja by sem vic verila melody nez robin zda se me hrozne falesna a spomente si na ty rozhovory se samotnyma dollskama behem teto pauzy jak vzdycky rikaji ze maji pauzu a vzdycky to tak vyzni jak kdyby tam vystupovali i vbudoucnu např. ashley nebo melody mno uvidime..... jen tak spekuluju *5*
  • co ze vsechny 4?

    to uz se vi ze vsechny 4 odejdou se skupiny? nebo jen nektery? a kdyz to tak robin vi tak proc rovnou nerekne konkretni jmena ale podle myho nazoru to mozna vidim na kimberly
  • Nove clenky

    Pussycat dolls budu mat nove clenky potvrdila to Robin Antin Nicole v skupine ostava ostatne clenky pojdu na solo drahu a namiesto nich maju pribudnut nove tvare viac na stranke www.nikii-lovepcd.blog.cz (
  • *****

    OU *14* *14* na tohle nic jinýho říct nejde. sou pstě boží všechny tam.. mno možná nejvíce Nicole mno *15* ale Jináč sou Upe besTový když byly v čechách sem na nich byla..pstě nejlepší vystoupení ze všech lavuJJém Jáá a držíMe paLca aby Byli Nej skupina roku, mno teda druhá po Jonasých. ted vyhrálo to blbý tokio hotel takový teplouši Pussny sou odost lepší
  • KOČKY

    JSOU TO SEXY KOČKY. *14* *14* .NEJKRÁSNĚJŠÍ JE NICOLE. VÁŠ 101.LETÝ DIVOKÝ OBOJETNÍK.THE END.
  • Re: TRAPÁCI

    já když něco čtu v nějakým časopisu tak si to ověřim jestli je to pravda,a na stránky pcdmusic.com chodim každej den píšu si s Nicole na facebooku.......
  • RE. Dianka

    myslíš jako i mě?... tak tady píšou, že se rozapdaj se jim snažim napsat jen co vím... a já vím moc dobře, že se nerozpadly.. ;) pcdmusic.com znám ;-) stejně jako beautifulmovements.com
    a další ;)
    A jestli to myslíš i na mě tak to není můj problém ;)
  • TRAPÁCI

    Já vás nechápu debilové!!! PUSSYCAT DOLLS se nerozpadli! Vy ste fakt kokoti, každý den čtu novinky od jednotlivých členek + k tomu si píšu s Kimberly na dipdive, tak co pořád kecáte voloviny?! To že slyšíte nákou píčovinu v BRAVU hned se toho nechytejte děti!
    VĚRNÍ FANOUŠCI NECHŤ NAVŠTÍVÍ WWW.PCDMUSIC.COM
    A PŘEČTOU SI TO OSOBNĚ (POKUD UMÍ ANGLICKY)
  • Re: ave metal

    přesně tak *15*
  • nejvíc

    Noo... to nikdo neví, jak velkou tu pauzu bodou mít.. ale já pořád věřím, že až dodělaj solovky jak BEP se k sobe vratej :)
    Jinak i kdyby se rozpadly(nedej boze)! tak pro me vzdycky zustanou jako nejlepsi skupina na svete ! :)
  • jak ještě dlouho?

    ja uz proste nevim co mam delat jak jeste bude dlouho trvat ta pauza? kdyz se podivam na ty starsi clanky o pcd tak maji napsany ze si davaji kratkou pauzu a ja sem pocitala tak 2 mesice a co ty keci o te kimberly ze uz neni ve skupine a ze nevidi zadny vyhlidky na dalsi album! sem stoho jelen
  • Re: RE: juuj :D

    souhlas *1*
  • RE: juuj :D

    Mají svý věrný fans :) a podle mě ony si to zaslouží ze všech jediný a pak ještě Black eyed Peas by molhi byt v TOP 10 .)
  • juuj :D

    heej ale zaujimave ze teraz ked ich uz ani tak nepocut tak ze su na prvom mieste *7* ale aj tak suupeeeeeerrr suu to kocky *3* *14* *14* a vzdy buduu *15*
  • Re: to jsou veci

    KONECNE :).. jediny si to zaslouzi :)
  • to jsou věci

    tak už jsou před 5Angels na 1.místě *3*
  • Re: Re: RE. me se moc nelibi

    to už je tvůj problém............

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit