Přejít na výpis diskuzí

Pussycat Dolls, The

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
558 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • plakát Pussy cat dolls

    mám plakát Nicole a Pusy cat dolls!Kdo má zájem tak ať mi napíše na e-mail!!
    Nechodím sem často takže mi piště na e-mail!
  • plsíík Buttons

    plsíík dejte sem foto z Buttons *4* *7* *9* *16* *8* *3* *9* *9*
  • pusicat doll

    moc se mi libis jak spivas ale proc ty pisnicki tvoje nejdou stahnout ..to mi vadi nejvic ale si dobra spevacka!!! *15* *15* *15* *15*
  • S_C_D

    jste uzasny pcdje vasemzkratka???
    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • jsou dobrý

    jsou moc dobrý, takže nevim proč jim tu nadávaj?!?!?!? *7* jsou fakt hustý
  • sway

    nazdarek.no je to bomba no.nema nekdo videoklip nebo aspon nahravku sway?nemuzu to sehnat.poslete mi to prosim na mail.diky *3*
  • sou uzasny

    pussy cat jsou uplne bombovy *15* sou super a buttons je super pisnicka *3*
  • jq

    zbožnuju vas *14* *4* *3* *16* *15* *5*
  • dotaz

    Jak se jmenuje nejnovější album Dollsek? *9*
  • ....

    PCD jsou ta nej,nej skupina!Konečně nějakej girlband kterýmu se podařilo prosadit a vydržet na výsluní! *14*
  • I love them

    pussycat dolls su najlepsia skupina na svete..:) kuknite sa na moj blog.. www.thepcd.blog.cz *14*
    alebo na www.nasa-pcd-skupina.blog.cz
    tam maju baby zalozenu svoju vlastnu skupinupussycat dolls..aj foto..:)) *3*
  • pcd

    Jsou super!! Akorát mě štve, že Nicol zpívá pořád sama a ostatní tam jsou jen jako doprovodné tanečnice!!! To není fééér!! *16*
  • www.nicolescherzinger.blog.cz

    Ahojky,mám blog o Pussycat Dolls,teda je hlavně o Nicole ale o ostatních taky,takže se mrkněte na www.nicolescherzinger.blog.cz díky,papa :) *4* *3* *4*
  • ×

    The Pussycat Dolls jsou upe nejlepší skupina podle me..!jsou uzasny... *14* *1* ♥
  • CO???

    mazák:Jaký kundy ty kretené vyjebanej.
    *16*
    INFORMACE PRO VŠECHNY FANOUŠKY PUSSYCAT DOLLS,ZVU VÁS NA KONKURZ NAŠÍ KAPELY,KTERÁ DĚLÁ STYL PUSSYCAT DOLLS,HLEDÁME TŘI NOVÉ ČLENKY,VÍCE NA http://nej-music.blog.cz PŘEDEM DÍKY VŠEM CO MAJÍ ZÁJEM. *3* *3*
  • Re: Pussy Cat Dolls

    ajoj nicol ako sa mas *4* ja celkom pohode naj kamoska tancovala na vasu skladbu donca *3* *1* *1* *3* *9* *5* *14* *7* *10* *4* *14* *3* *9* *9* *13* *5* *4* *5* *15* *8* *16* *8*
  • mazák

    pěkný Kundy *16*
  • Dobrej blog!!

    Nej blog je www.dudlicci.blog.cz *14* *14* *3* *4* *15*
  • Mám super blogís..

    Čussko máme s kámoškou super blog o The Pussycat Dolls tak se tam určitě někdy mrkněte... http://www.hvezdicky002.blog.cz už se těšíme na vaše komentáře!! :D:D
  • PCD

    Pussycat dolls jsou nej nej nejlepsi skupina na svete

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit