Přejít na výpis diskuzí

Pussycat Dolls, The

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
558 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ??

    hele, co se vlastně stalo s Asiou???
    • Re: ??

      by mě taky zajímalo *7*
  • Pussycat dolls

    Vy Magoři! Vy kreténi...! Za prvé ta rezavá škaredá a stará Carmit už konečne táhla do prdele! teda na charitu... a v novym klipu není! Ale je tam Jessica! A komu se Pussycat nelibijou tk at sem prostě nepíše! vale beztak jim zavidíte slávu.... magoři! Pussycat dolls - I love you! Viď Lucinko! *3* *3* *3*
    • Re: Pussycat dolls

      Pičo nebo čuraku jako to vám všem příjde normální takhle se tu sesměšnovat? *7* Ti co si myslíte že vaše milované pussynky sou bez chybičky tak to jte na velkým omylu(tupci) *15* Jinak nevim co na nich máte teda! *9* *9* (a jo teda kdo si myslí že závidíme tak se mýlíte(nemáme co) *8* *8* *8* *8*
    • Re: Pussycat dolls

      Carmit náhodou právě krásná ženská ,není nádherná ,ale je svá a tím je vyjímečná
  • Carmit neopustila skupinu

    Lidi ale vždyť Carmit skupinu neopustila ,je i v novým videoklipu When I grow up , podle mě tam spíš chybí Jessica *7*
    • Re: Carmit neopustila skupinu

      aaaa lidičky já se opravuju ,jelikož jak sem si všimla tak Jessica je obarvená na červeno ,a až teď sem si pořádně prohlížela nový fotky ,takže ok
    • Re: Carmit neopustila skupinu

      to nechápu *4*
  • nic

    jsou to nechtný.voslizlý kurvy.toto je přesně vystihuje... *13*
  • hmm...

    mno já nwm...písničky mají velku hezký...ale příjde mi že jediný co jím jde nejlíp je natřásání a kroucenní..... *1* nevidělala sme jedinej videoklip kde by se pořád nekroutili..!!! *9* *9*
  • Pcd v Praze

    8.4.2009 budou Pcd v rámci svétového tour vystupovat v Praze v O2 aréně
  • Pussycat Doll is the Best

    Moje néééj skupina!!!!!!!!!! nej nej nej *14* *14* *14* *14*
  • The Pussycat Dolls

    *1* *1* *3* *9* *5* *14* *7* *10* *4* *14* *3* *9* *9* *13* *5* *4* *5* *15* *8* *16* *8* MILUJETE The Pussycat Dolls????? *14* *14*
  • the pussycat dolls

    jsou super a jsou zase spolu!! *3*
  • :-(

    nevim proč říkají skupina pussycat dolls když tam zpívá jenom nicol a oni jí doprovází zpěvem a tancem to mohla zustat solo *7*
    • Re: :-(

      ja to taky nechapu,kvůli Nicol se rozpadly ptž,,si princeznička myslela,že je něco víc"a skusila sólo a když ji to nevyšlo vratila se....kdybych byla členkou te kapely a ona by se tam chtěla vratit poslala bych ju do pr... *15*
      • Re: Re: :-(

        Tady de vidět ,že o nich fakt nic nevíte,myslíte si ,že Nicole si asi všechno rozhoduje ne?Hm,tady de vidět ,že do hudební branže vůbec nevidíte,tam nezáleží ani tak na zpěvácích ale na jejich manažerách a takovejhle....Sama Robin Antin(zakladatelka-píšu protože předpokládám ,že vy to asi nevíte když tu píšete tohleto) řekla ,že Nicole je nejvýraznějčí členka a proto chce aby Nicole nejvíc vynikala atd..že maj všechny talent ale Nicole je prostě Nicole....a na novym albu nebude zpívat jen ona....
      • Re: Re: :-(

        Nu ale myslim, že bez Nicole by moc šancí neměli. No ale je škoda ža je Nicole nenechá zpívat víc. Mel, Jessica a ostatní maj pěkný hlasy. No ale When i group up je super písnička

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit