Přejít na výpis diskuzí

Rasmus, The

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
133 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • přeštěnice

    přeštěnice byly super! i já budu dlouho vzpomínat na krásný zážitek! bylo by super kdyby mohly přijet i příští rok *4*
    • Re: přeštěnice

      Taky souhlasím, Přeštěnice byli super. My s kámoškou byly uplně vyfluslé po koncertu, jak jsem skákaly *1* . Chci je ještě vidět!
    • Re: přeštěnice

      Jj musím souhlasit............na Přeštěnice dlouho nezapomenu a modlím se aby přijeli kluci i příští rok,jinak to nepřežiju.TR miluju celým svým srdcem!!!
      • Re: Re: přeštěnice

        Ahojky chtela bych ti napsat ze jsme na tom stejne ja jsem silena kdyz je slysim a vidim az zde budou tak mi musis dat vedet nebo ja tobe ale urcite uz ted jsem bez nich jako telo bez duse srdce mi vzaly uz davno *14* *14* *8*
      • Re: Re: přeštěnice

        moje srdce uz maji *4*
      • Re: Re: přeštěnice

        ahojda ty jsi byla na jejich koncerte ja jsem chtela jet taky ,ale bohuzel mi to nevyslo myslela jsem ze se z toho zblaznim a jaky to bylo a doufam ze pojedu priste a to doufam bude co nejdriv nebo se scvoknu *9* *16*
        • Re: Re: Re: přeštěnice

          jj byla jsem na festivalu i na koncertě v Praze a musím říct,že to byl nezapomenutelný zážitek!!!!!!!!Kluci jsou naprsto úžasný a nikdo se jim nevyrovná. *4* *4* *4*
  • prva

    No tak The rasmus je prvá skupina ktorú som začal aktivne počúvať ešte keď som mal 9 rokov
  • Přeštěnice!

    Úžasný zážitek! Budu dlouho vzpomínat. Kéž by kluci přijeli na festival i příští rok! *4* *4*
  • Noty k Live forever

    Ahoj lidi, prosim vas nemáte někdo noty na klavír k písničce od TR - Live forever? moc bych je chtěla...jestli je někdo máte tak mi je prosiim pošlete na e-mail...děkuju mooc *4*
    IvetaKlusonova@seznam.cz
  • .......

    Já sem fandila Us5 ale The Rasmus jsou taky božííí
  • Jupí!!!!!!!!!

    Lidičky je to tam!!!! Rasmusáci vyhráli!! *1* *15* *1* *15* *1* . Super ne..? US5 sou ubožáci!! *1*
    • Re: Jupí!!!!!!!!!

      No to je paráda,já jsem to věděla že TR vyhrajou,vždyt jsou nejlepší *14* a US5 jim nemůže konkurovat,jsou to trapáčci *1* *1* *1*
      A těm dvoum Pipinám co mě titulovaly č..... vzkazuju,že nejsem č.... ale když už tak p..... jsem totiž ženského pohlaví a mohla bych být vaše máma,takže klídek slečny *13* To vás rodiče nenaučili že sprostě se nemluví!!!!!! *8*
      • Re: Re: Jupí!!!!!!!!!

        Tak ty jsi jim to tedy dala.Dětičkám.Ale dost hádek.Jsem taky nesmírně šťastná,že to ti naši miláčci vyhráli.jsou jedinečný. *14*
  • A je to tady!

    Tak už to začlo. Držím Rasmusákům palce! Musí vyhrát nad těma šmatlákama z us5! Kluci do toho!! *5*
  • US5 & The Rasmus

    http://ocko.idnes.cz/fanouskovsky-d uel-na-ocku-uz-tuto-stredu-f1i-/oc_ clanky.asp?c=A090604_151315_oc_clan ky_nh
    kdo ste z prahy, tak tam běžte přece nenecháme vyhrát US5!!! *3* a ti ostatní posílejte smsky *1*
    • Re: US5 & The Rasmus

      Také se připojuji s prosbou,kdo máte možnost tak jděte podpořit TR a nenechte vyhrát ty zoufalce US5 *13*
      Vždyt si to TR zaslouží jsou přeci nejlepší *3* *14* a žádná kapela jim nemůže v ničem knkurovat *4*
      • Re: Re: US5 & The Rasmus

        US5 jsou nejlepší skupina, co kdy existovala, ty čuráku!!!
        • Re: Re: Re: US5 & The Rasmus

          Fajn si tady někdo spletl diskuzi nebo je tak debilní a neumí číst *1* *1*
        • Re: Re: Re: US5 & The Rasmus

          Tak si za nima běž na diskuzi když si z nich tak udělaná!! *10* Tady nemáš co pohledávat!!! Mimochodem sprostě si můžeš mluvit doma ve chlévě ne tady takže sbohem nikdo tě tu nechce!! *5* *16*
  • The Rasmus

    Pro Vojtu:záleží jak ty texty vnímáš,ale pokud je vnímáš tak jak jsi napsal,nebudu ti to vyvracet,je to tvůj názor.Lauri píše nádherný texty o svých pocitech,hodně píše o lásce,ale záleží fakt jak to vnímáš,já tam nic satanistickýho necítím,je pravda že některé texty jsou hodně zvláštní a záleží,jak to opravdu myslí?Ale jsem přesvědčená že nééééé jak jsi napsal.Doufám,že můj názor tě donutí k tomu změnit názor,byla bych ráda,jelikož TR je ta nejlepší kapela jakou znám.A aby jsi pochopil správně text,musíš znát dokonale Lauriho a celou kapelu.Prosím zamysli se nad tím *3*
    • Re: The Rasmus

      Jasně, já je mám taky dost rád, jenom jsem potřeboval přesvědčit *4* , dík *4* . A mimochodem, neznáte náhodou nákou stránku kde by se daly sehnat noty (klavír) na Live Forever? Jestli jo, tak napište na: chcipni3@gmail.com , dík moc *3* , ale fakt nevím proč kritizujete lidi, jenom proto, že napíšou svůj názor (tereza12). Docela chápu lidi, kterým se the Rasmus nelíbí, kdybych je dostatečně neznal, taky by se mně asi nelíbili...
      • Re: Re: The Rasmus

        Jasně,může říct svůj názor,ale nemusí je urážet.To je její problém,že se jí TR nelíbí a že je neposlouchá.Já taky nelezu na stránky jiných kapel,interpretů atd. a neurážim je,vždyt jí nikdo nenutil aby navštívila tuto stránku.Připádá mi to dětinské a nedělá se to,za tím si stojím,asi proto že už mám věk a vše beru jinak.
        • Re: Re: Re: The Rasmus

          to je zajímavý vy můžete lést na naši dskuzi us5 pomlouvat je ale my ne to je fak sobecky a us5 nemaj jenom mladsi fanousci a jsem plnoleta ale mam je hrozne moooc rada tak si zustante na svoji diskuzi a nas nechte byt a my vas taky
        • Re: Re: Re: The Rasmus

          tak dobře *4*
  • Narozky

    Paulimu přeji Všechno NEJ....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit