Přejít na výpis diskuzí

Rasmus, The

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
133 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: přeštěnice

    Ahojky chtela bych ti napsat ze jsme na tom stejne ja jsem silena kdyz je slysim a vidim az zde budou tak mi musis dat vedet nebo ja tobe ale urcite uz ted jsem bez nich jako telo bez duse srdce mi vzaly uz davno *14* *14* *8*
  • Re: The Rasmus

    Pokud jsou The Rasmus satanisti, tak já jsem samotnej Lucifer! *5*

    Nechápu, kam na taková hovadiny pořád chodíte...
  • Re: Re: Re: přeštěnice

    jj byla jsem na festivalu i na koncertě v Praze a musím říct,že to byl nezapomenutelný zážitek!!!!!!!!Kluci jsou naprsto úžasný a nikdo se jim nevyrovná. *4* *4* *4*
  • Re: Re: přeštěnice

    moje srdce uz maji *4*
  • Re: Re: přeštěnice

    ahojda ty jsi byla na jejich koncerte ja jsem chtela jet taky ,ale bohuzel mi to nevyslo myslela jsem ze se z toho zblaznim a jaky to bylo a doufam ze pojedu priste a to doufam bude co nejdriv nebo se scvoknu *9* *16*
  • Re: přeštěnice

    Taky souhlasím, Přeštěnice byli super. My s kámoškou byly uplně vyfluslé po koncertu, jak jsem skákaly *1* . Chci je ještě vidět!
  • Re: The Rasmus

    Nejsou x) No ale i dyby byli tak by to neměnilo nic na tom,že sou fakt úžasný.Já teda proti satanistům nic nemám ale to asi protože sem sama poloviční satanistka.Tak jen doufám že na mě nepůjdete se svěcenou vodou *1*
  • Re: přeštěnice

    Jj musím souhlasit............na Přeštěnice dlouho nezapomenu a modlím se aby přijeli kluci i příští rok,jinak to nepřežiju.TR miluju celým svým srdcem!!!
  • přeštěnice

    přeštěnice byly super! i já budu dlouho vzpomínat na krásný zážitek! bylo by super kdyby mohly přijet i příští rok *4*
  • Re: Re: Re: US5 & The Rasmus

    Fajn si tady někdo spletl diskuzi nebo je tak debilní a neumí číst *1* *1*
  • prva

    No tak The rasmus je prvá skupina ktorú som začal aktivne počúvať ešte keď som mal 9 rokov
  • Přeštěnice!

    Úžasný zážitek! Budu dlouho vzpomínat. Kéž by kluci přijeli na festival i příští rok! *4* *4*
  • Re: Re: Re: The Rasmus

    to je zajímavý vy můžete lést na naši dskuzi us5 pomlouvat je ale my ne to je fak sobecky a us5 nemaj jenom mladsi fanousci a jsem plnoleta ale mam je hrozne moooc rada tak si zustante na svoji diskuzi a nas nechte byt a my vas taky
  • Noty k Live forever

    Ahoj lidi, prosim vas nemáte někdo noty na klavír k písničce od TR - Live forever? moc bych je chtěla...jestli je někdo máte tak mi je prosiim pošlete na e-mail...děkuju mooc *4*
    IvetaKlusonova@seznam.cz
  • Re: Re: Jupí!!!!!!!!!

    Tak ty jsi jim to tedy dala.Dětičkám.Ale dost hádek.Jsem taky nesmírně šťastná,že to ti naši miláčci vyhráli.jsou jedinečný. *14*
  • Re: Jupí!!!!!!!!!

    No to je paráda,já jsem to věděla že TR vyhrajou,vždyt jsou nejlepší *14* a US5 jim nemůže konkurovat,jsou to trapáčci *1* *1* *1*
    A těm dvoum Pipinám co mě titulovaly č..... vzkazuju,že nejsem č.... ale když už tak p..... jsem totiž ženského pohlaví a mohla bych být vaše máma,takže klídek slečny *13* To vás rodiče nenaučili že sprostě se nemluví!!!!!! *8*
  • .......

    Já sem fandila Us5 ale The Rasmus jsou taky božííí
  • Jupí!!!!!!!!!

    Lidičky je to tam!!!! Rasmusáci vyhráli!! *1* *15* *1* *15* *1* . Super ne..? US5 sou ubožáci!! *1*
  • A je to tady!

    Tak už to začlo. Držím Rasmusákům palce! Musí vyhrát nad těma šmatlákama z us5! Kluci do toho!! *5*
  • Re: Re: Re: US5 & The Rasmus

    Tak si za nima běž na diskuzi když si z nich tak udělaná!! *10* Tady nemáš co pohledávat!!! Mimochodem sprostě si můžeš mluvit doma ve chlévě ne tady takže sbohem nikdo tě tu nechce!! *5* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit