Přejít na výpis diskuzí

Rasmus, The

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
133 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • prosím

    HELL OF FESTER, najde se dobrák který mi toto CD přepálí, prosím. *15*
  • JE TU NĚJAKÁ DOBRÁ DUŠE

    jeden dobrák mi ukradl originál the rasmus. jeden dobrák mi vypálil poslední tři. má jich někdo více? za nějakou kačku mi je někdo vypálí nebo prodá? prosím, prosím, jsou to moje antidepresiva *14* *7* *3*
  • Re: nové album

    No spíše až po prázdninách...prej někdy v září
  • Re: nové album

    Jak si to představujou sakra *9* *10* *10* *13* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • nové album

    Tak už jste to asi slyšeli, ale tvorba nové desky se nám protáhla a pánové ji míní vydat až po letních prázdninách!!!! *10* *10* *10* *16* *16* *16* *8* *8* *8*
  • Re: Turné...?

    Tak jsem slyšela plno názorů, že v létě by mohli být tady. jak vydají nový album, tak vyjednou a skalní fanoušci věří, že vyjedou jako vždycky. Začnou v Německu a pak by mohli k nám, tak snad jo *14*
  • TR

    JJ souhlasím se všema!The Rasmus jsou moje nejoblíbenější skupina!!!!!dělají nejlepší hudbu co znám! *14*
  • jo

    the rasmus sou good
  • Re: Turné...?

    to se ještě neví na oficialních stránkách otom nic není,ale podle me určitě nějaký turné bude *1*
  • Turné...?

    Hoj všichni příznivci Rasmusáků *1* netušíte někdo, jestli v rámci nový desky nebude turné? *4* já bych teda jela na 100% *3* *3*
  • laurik

    laurik je moje nejoblíbenější vrána *1* *14* *14* *3* hned bych ho brala *14*
  • The Rasmus

    Rasmus jsou supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer *14* *1*
  • The best

    The Rasmus=The best. What more I can say? *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit