Přejít na výpis diskuzí

Sweet, The

HUDEBNÍ SKUPINA 29.7.2007 
30 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sweet!!!

    Vse s Connolym je super,ale skladby jako The Sixteens,Laura Lee,Live for Today-to jsou total bomby *5* Nevite nekdo ,kde se daji sehnat preklady textu??
    • Re: Sweet!!!

      http://66.102.9.104/translate_c?hl= cs&sl=de&u=http://www.yfw24.de/own_ 46423058_text_05659763_deutsch.html &prev=/search%3Fq%3DBrian%2BConnoll y%2Bbiografie%26start%3D210%26hl%3D cs%26lr%3D%26sa%3DN&usg=ALkJrhiDpCT pLHKpI-JT6nswUyA_ZxnEGg
      Je tam něco málo, ale jen překlad slov, je třeba domýšlet obsah. *7*
  • the sweet

    nejlepší je podle mne album DESOLATION BOULEVARD, to snad namá chybu, parádní je také solo M.Tuckera ve skladbě MAN WITH THE GOLDEN ARM.!!!!
  • p

    Fever of love *3* *3* *3*
  • connolly

    škoda,že brian opustil kapelu.mohlo být ještě líp! *3*
    • Re: connolly

      celá jejich tvorba byla je a bude supr
      • Re: Re: connolly

        správně
        • Re: Re: Re: connolly

          Dle me je nej album sweet fa..
          • Re: Re: Re: Re: connolly

            ...pravdi díš kámo, dle mě je také nejlepší Fanny Adams, jsou tam samý pecky. Na ostatních albech se mi líbí už jen něco. Poslouchám SWEET od roku 1975 kdy jsem byl v osmé třídě ZDŠ a jako úplně první album jsem v tý době měl vinilové dvojalbum STRUNG UP. Jedna deska živá, druhá studiovka-výběr. Tenkrát jsem tomu totálně propadl!! Líbí se mi i OFF THE RECCORDS ze sedmasedmdesátýho a taky bombastickej LEVEL HEADED ze 78-mýho roku. Všechno to mám doma na cédéčkách... Brian měl ojedinělej hlas, škoda že propadl alkoholu, viděl jsem s ním video natočený v roce 1996 - rok před smrtí, byl to totální stařec, úplně jsem se zhrozil a bylo mě ho líto - nějakej rozhovor v autě- za jízdy ho natáčeli, je to někde na youtube, prostě troska. Sweet jsou moje mládí. Letos mi bude padesát a přestože přišly nový, lepší kapely, stále na ně s láskou vzpomínám. Bylo to něco, co mi pomáhalo přežít pubertu a co si i dneska moc rád poslechnu, ale i zahraju na kytaru a zazpívám. Jejich ,,hon na lišku - fox on the run je ikona GLAM ROCKU!! A tu si dávám denně , doma, a apec pěkně vosolim, ať sousedi vědí co je SWEET!!!!! Lidi, zachovejte jim přízeň a předávejte ten odkaz dalším, třeba svým dětem, jen tak zůstanou Sweet žít na věky věkův. SWEET FOREVER!!!! Judas-motorkář *5*
            • Re: Re: Re: Re: Re: connolly

              Díky za pěkně napsaná slova, já úplně se vším, co jste tady napsal, souhlasím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit