Přejít na výpis diskuzí

Teens, The

HUDEBNÍ SKUPINA 4.11.2007 
35 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • moje lasky the teens

    erik,dost piesni aj videoklipov je na you tube-su tam uz zaradene aj nove,ktore tam doposial este neboli-najskor skus zadat-the teens give me more-no a dalej len,,klikaj a klikaj,,na ostatne klipy,ale aj samotne piesne,ktore su bez klipov.vela stastia
  • jorg- the teens

    Pre Ivanu 77.Ano!!! Nasla som to! je to ten klip,ktory som hladala:The Teens:She´s gone /In memoriam Jorg Treptow/
    Je to ten isty klip,co bol na YouTube...Este raz diky!!!Potesila som sa! *4*
  • ahoj sháním LP od této skupiny . nevíte o někom kdo prodává ale jen LP
    • Já mám první 4 lp a 5yeras greatest hits, poradím ti aukro, a nebo zkus v Praze antikvariátu proti obchodnímu domu Máj tedy ted proti Quadriu. Promin já ti je neprodám, jsem za ně také rád.
  • otazka

    Nahoda prihrala túto kapelu do môjho ucha na ktorú som už dávno zabudol,ale spomínam si že svojho času hrali celkom zauimaví pop rock.je možne zohnať niečo ako best of?Za odpoveď ďakujem.OLD BIKER
    • Re: otazka

      Pro toho kdo shání něco od The Teens. Na webu Uložto.cz jsou tři alba, zadej si jejich název a pak už jen propátrej seznam co ti vyběhne. Kdyby ti to nešlo tak dej vědět a zkusím ti poslat odkazy. Jsou tam i obaly a fotografie.
      • Re: Re: otazka

        Prosím o zaslání obalu na cd The Teens - Past to present 76-96,nikde se mi nedaří ho sehnat už to zkouším delší dobu,prosím pomož mi.Předem Ti moc děkuji.Zatím ahoj Drahoš
        • Re: Re: Re: otazka

          Drahoši dostal jsem se sem až teď, ale obal, který sháníš teď nevím s jistotou jestli na Uložto.cz je zahrnutý i když cédo tam je. Každopádně těch obalů tam několik je. Pokud mi budeš psát posílej to na mail. Je tu uveden. Jarda
          • Re: Re: Re: Re: otazka

            Poslal jsem ti vše co mám mailem, ale jestli to půjde použít i přímo jako obal to nevím. Víc jsem nesehnal.
    • Re: otazka

      Ja som si kupil pred par mesiacmi v Bratislave vyberovku Past and Present ´76-96´
      • Re: Re: otazka

        Vlastnim cd Past to present 76-96 od skupiny Teens,ale nemám k cd obal,prosím o jeho zaslání,hledal jsem ho na internetu,ale nikde se mi to nepodařilo.Předem mocmoc děkuji. Drahoš
  • moje lasky the teens

    teraz som sa docitala, ze jorg zomrel preto,lebo mal nehodu.je mi to velmi luto...
  • jorg -the teens

    na nemeckych str.som sa docitala,ze jorg mal nehodu-presnejsie-vraj spadol zo schodov,ked odchadzal od svojej exmanzelky,podla toho co tam pisali,mal mat problemy s alkoholom.je tam aj jeho ,,virtualny,,hrob,aj vela dalsich obr.z minulosti aj sucastnosti
    • Re: jorg -the teens

      na jakých německých stránkách je ten článek o Jörgovi...? *14* *4*
  • jorg- the teens

    Mala by som prosbu k fanusikom The Teens.Asi pred 3 rokmi bola na YouTube piesen,ktora bola venovana pocte Jorgovi...Bola tam mozno par mesiacov,potom ju asi nejaky "dobrak" odtial vymazal...Dodnes neviem,kto tu piesen spieval,ci to bola piesen od samotnych The Teens,alebo to spieval niekto iny,neviem ani jej nazov???
    Bola to pekna, pomala piesen...Ak by niekto vedel,vopred dakujem za odpoved... *7* *7* *7* *4* *4* *4*
    • Re: jorg- the teens

      Nevím sice která písnička to byla, protože na internetu jsem teprve 2 roky, ale možná se ti bude hodit tahle.... je věnovaná Jörgovi a je z netlogu...http://de.netlog.com/go/e xplore/videos/videoid=de-5219229
      *4*
  • jorg- the teens

    Ivana77 dakujem Ti velmi za odpoved,pozrem sa na to a dam vediet,ci je to ono...Este raz diky... *7* *4*
  • TEENS - fotky

    Jestli máte ještě někdo na půdě staré Bravo, prosím ozvěte se. Sháním fotky, plakáty, výstřižky i články o TEENS (mohou být i v digitálu). Dík Ivana

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit