Přejít na výpis diskuzí

Three Days Grace

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
39 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hdhd

    UDĚLEJTE SI TEST SVÉHO IQ!
    http://cz.iq-test.eu/#645186
  • tdg.blog

    miluju tuhle kapelu...tak jsem si založil docela slušnej blog(myslim)...koukněte a porad´tě co mi ještě chybí..
  • Three Days Grace

    skvělá rocková kapela, jen tak dál *4* *4*
  • DVD!!! Stahujte tady!!!

    Lidi jestli jste opravdovym fanouškem, tak se prostě musite kouknout na DVD!!!! Stahnout si ho mužete TADY!!!! http://depositfiles.com/files/emhs0 z3xy *3*
  • AŤ ŽIJE ROCK!!!

    U say Justin Bieber, I say Sick Puppies
    U say Ashley Tisdale, I say Breaking Benjamin
    U say Paris Hilton, I say Evanescence
    U say Miley Cyrus, I say Paramore
    U say Pussycat dolls, I say Three Days Grace
    U say Lil Wayne, I say Linkin Park
    U say Jonas Brother, I say Green Day
    U say Enrique Iglesias, I say Simple plan
    U say Justin Timberlake, I say Seether

    92% teenagerů poslouchá pop a hip-hop. Pokud patříš mezi těch 8 %, kteří ještě stále poslouchají opravdovou muziku, rozšiř tento vzkaz dále. AŤ ŽIJE ROCK!!!
  • TDG

    Naprosto dokonalá skupina... Adam zpívá absolutně úžasně, ostatní luxusně hrajou :-* prostě *in love* :) Všechny jejich písničky jsou absolutně sqelé.. uaa MILUJU JE!!! *14* *14* *14* *14* *14*
  • -----------

    Naprosto dokonalá kapela, mám od nich ráda všechno... *4* *3* *4* !!!
    • Re: -----------

      presne sice tech cd nemaj zas tolik ale vsechny pisnicky sou upe super!!! *14*
  • Font

    Hele, nevite, kde bych sehnala jejich pismo? Nasla jsem to akorat neuplne. Bylo tam asi 7 pismen..
  • Three Days G.

    Three Days Grace je popiči kapelka. Kdo zapičuje proti, Tak s takovym clovekem bude Amen. U mne 92 % z 100.
  • takový emo songy xD

    nic moc takový emo trochu xD nwm proc ale pripada mi zetyhle songy poslouchaj emari navic pomerne divná kapela
    • Re: takový emo songy xD

      three days grace hrajou alternativni metal (raznejsi pisnicky) zbytek je alternativni rock ne zadne emo!!! *16*
      • Re: Re: takový emo songy xD

        presne zadny emo to neni *13* *13*
        • Re: Re: Re: takový emo songy xD

          neni emo :D:D:D
    • Re: takový emo songy xD

      Je to rockové skupina NE emo!!!! Je to fakt skvělá kapela!!!! A když si poslechneš na lidech.cz rádio emo tak tam slyšít i green day a jiný skupiny který nejsou emo!!! *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit