Přejít na výpis diskuzí

Tokio Hotel

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
1643 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak mně napadlo..že..

    Že se dám jako správce sem pokud mně to půjde a když tu někdo bude nadávat budu to mazat souhlas *7* *14* Jinač miluju je *14* *14*
  • autogramy

    Ahoj mohli byste mi prosím poradit co mám napsat do dpisu pro tokio hotel aby mi poslali autogram?Chci ho pro svoji kamarádku ne pro mě :D a mám do toho dopisu dát ještě něco?Třeba jako známku nebo tak.Dyžtak napište prosím na můj e-mail zavodna.hana@seznam.cz. Děkuju *1*
    • Re: autogramy

      TEN DOPIS PÍŠEŠ S BRAVA,JAKL JSOU NA KONCI VŽDY AUTOGRAMI? *1*
  • :)

    Tokio Hotel mají dneska výročí 5 let od hitu Durch Den Monsun :) tak ať se vám THáčka dařříí :)!!!!! *4* *4* *4* *4*
  • nevyjádřujte se

    tak těm debilním antifanouškům neodepisujte a pokračujte dál v konverzaci s lidma co je poslouchají takhle kdyz se budete s nima hádat je neprinutite aby odesli ...hlavne si jich nevsimejte a nekomentujte jejich nazory oni odejdou *3*
  • 4ever

    Tokio Hotel 4ever! Ať si říka kdo chce, co chce. *4*
  • tokiača

    MILUJU TOKIOOOOO HOTELLLLLLL HROZNE MOCZ!!!!
    ae chtela bych jen rict kdo nema rad tokio hotel tak at sem neleze my taky nenadawame na was still na wasi hudbu tak nas still a nasi hudbu taky nechte byt proste sou podle me tri skupiny prwni je co upa miluje tokio hotel druha je co je upa nesnasi a treti je ze je obcas posloucham ae jak kdy, ae prosim nenadawej te jim ;( *9*
  • tokio hotel

    já jsem je vždycky nesnášela... že sou to trapáci a tak... ale tak před půl rokem sem si poslechla Durch den Monsun a Spring nicht a pak postupně další a další písničky... a od té doby TH poslouchám xD nevim, proč se mi najednou tak zalíbili, ale prostě je to tak.. líbí se mi Billa hlas a líbí se mi stylová pestrost celé kapely.. *4*
    ale nesnášim to co je kolem nich. jak se lidi dělí na "tokio hot el sou buzny" a "BilLíSheQ milÁsHeqQ"
    • Re: tokio hotel

      u mě to tk tky bylo
    • Re: tokio hotel

      Jo přesně tak to bylo i u mě
  • ..

    Tokio Hotel má nejhorší zpěvačku na světě. *15* *15*
  • ahoj,zvu tě

    ahoj,chtěla bych vás pozvat na svůj blog,je o všem možném,zvířata,star....
    No jo,reklamaXD
    budu ráda když přídeš a zanecháš comment,Děkuju

    http://antidicaprio.blog.cz/
  • Koupím

    Ahojky lidi nemáte někdo plakáty TOKIO HOTEL ? Nějaký sháním chci jich víc =P klidně od vás koupím ♥ Dík
    • Re: Koupím

      mám ,je hnědo oranžovo černý,trochu starší.. velký jako dva obyčejné ..ozvi se mi jestli chceš na blog:www.antidicaprio.blog.cz,nebo mi napiš sem na osobnostech .cz -antidicaprio
      možná se něak dohodnem. *5* *5* *3* *3* *3* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit