Přejít na výpis diskuzí

Tokio Hotel

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
1643 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Miluju TH!!!♥♥♥♥♥♥

    koukne te se na tydle stranky: wwwbillandtom.blog.cz
    -mezi tim www a bill neni tecka!!!!!
    a nebo se kouknete na tyhle ale ty teprva rozjizdim!! www.thzimmerth.wbs.cz
    papapapa a milujuuuu th!!!!!♥♥♥♥♥ *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Budíček

    Hej dívky budíček z těhle sraček ...vzpamtujte se !..Media do vás cpou hroznej shit víš co ...A vy si to ani neuvědomujete ..ach jak vás lituju..Kočandy moje ....A tim že ste ňáký anti atd.Tím dávate najevo že vás ta nestvůra(masmedia) taky chytla..... *3*
  • TOKIO HOTEL nemám ráda

    Já TH nemám ráda!!!Existujou i mnohem lepší skupiny:např.:Evanescence,nebo z českých:Divokej Bill,Kabát,nebo Suport Lesbiens.Ae každý má svůj názor...nic ve zlom. *3* *9*
  • TH ist BEST !!!!!!!!!!

    Tokio Hotel jsou nejlepší *14* a kdo tvrdí že ne tak ten jim jenom závidí... *15* *1* ...
    A zrušte ty anti blogy ste trapníí... *9*
    • Re: TH ist BEST !!!!!!!!!!

      achojte lidišky kdo je tu stejně praštěný jako já do TH??? *3* *15* *4* *1*
      • pro iwush

        Ja su taky prastěna,ale z teho,jak vypadaj a jak sou trapní :D *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Good

    Jsou dobrý.....ale existujou i lepší např. Simple plan nebo Evanescence....ale jak říkám...jsou dobrý, mám je ráda a občas si je poslechnu.....
  • Fůůůůůůůůj...

    Jsou pekeně trapný a nesnáším je!!!!!!!!!!!!
    *13* *5* *16*
  • Jsou fajn

    Mam je moc rada :) Jsou super boziii :))

    pa

    Tauliska ( http://tokiohotel.own.cz )
  • TH

    Jsou to nehorázný kreténi a trapáci !!! *10* *10* *10*
    • Re: TH

      potom ty si ten nejnejnejnejnejnejnejnejnejidiot *9*
  • dotaz

    Mám malý dotaz, neberte to nijak osobne, nejsem nijak proti Tokio hotel, ale zajímá mě, co se vám líbí na Billovi, když vypadá jak holka. Alespoň podle mě, teda.. *7*
    • Re: dotaz

      me se libi jeho povaha a hlas. V obliceji je nejspis zajimavy tim ze ma tak jemne holcici rysy a ma mooooooc hezoucky usmev *4*
    • Re: dotaz

      mě se osobně Bill nelíbí...občas vypadá jako holka, ale jinak má super hlas...vždyť nemůžem hodnotit jen jejich image.....
  • Tokio Hotel jsou nejlepšííí!!!

    Tokio Hotel jsou ta nejlepší skupina na světě!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !! *3* *5* *14* *4* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit