Přejít na výpis diskuzí

Tokio Hotel

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
1643 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kašlou na nás

    To co předvedli na Fanparty byl naprostý trapas!!Seděli tam s Natalií,kolem nich bodygardi a holky dole přehlíželi. Pěkně jim narosl hřebínek.Myslím,že Bill a spol. na fanynky uplně kašlou a májí je za naivní krávy. Holky serte na ně oni na vás serou. Možná jim to potom dojde.... *3*
  • :D:D:D

    hele tohle je fakt kruty kdyz si predstavim ze sme tohle pred 2 mesicema poradne rozjeli s ANTI a jeste s jednim tak je to docela kruty ale uz me to nebavi ale novy anti klidne pokracujte *15*
    • Re: :D:D:D

      Že váháš. Tokio Hotel jsou kreténi, teplouši, buzny a Bill je transka. *9* *9* *9* *15* *15* *15*
  • Celkem lituju ty fanoušky:D

    Chudáci fans TH...tady už to zahltili ti antitokiáči :D
    No ani se nedivím *15* *15*
  • dvd shrei

    Prodám zcelá nové dvd shrei (live). není ani jednou hráté, je to oficiální dvd.. kdo by měl zájem, piště na mail: Blackmag@email.cz
    • Re: dvd shrei

      Jo už si pro to běžim... abych to rozšlapal!!!!!!! *16* *16* *16* *16* *5* *5* *5* *5*
  • kreteni

    tokio hotel sou uplny kreteni uplne pitomy a hmusny jo a nejsou emo ja si vetsina z vas mystli!!!!!!!!!! zdarec blbouni!! *1* *1* *15* *15*
    • Re: kreteni

      Souhlasim ale ty ses hnusnej jak oni ty emousi...
  • hepee jakkernii

    http://girra.blog.cz/ *9*
  • Tokio Hotel

    CVICENE OPICE, CVICENE OPICE. Je to chamrad, bordel odpad. Velke smradlave kravske lajna, ktore budu smradit aj po rozklade. Keby zanikli, nikomu by to ani nechybalo. Nazor
  • nejlepší je to neřešit

    Já TH nemám ráda a neposlouchám je,ale přijde mi totálně ujetý je tady pořád urážet...k čemu vám to pořád je???To nemáte jiný zájmy než do někoho furt valit??Tak nechte fans Th ať je maj rádi a poslouchaj je...vždyť je to jejich věc!!A vy si taky poslouchejte co chcete...já to tak dělám a jsem spokojená!!!TH si nevšímám,dělám jako by neexistovali a vůbec je ve svým životě neřeším,mím zájmem je hudbu poslouchat a né urážet tu,co s emi nelíbí... *3*
    • Re: nejlepší je to neřešit

      kamilo tak proč navštěvuješ tuhle stránku,když je nemáš ráda a vadí ti i anti TH??? Když už máš v titulku napsáno Nejlepší je to neřešit tak to kurva neřeš
    • TH Plakaty

      jestli mate endko zajem o plakaty TH napiste mi na tento email Muchova24@seznam.cz
    • Re: nejlepší je to neřešit

      Drž piču ty krávo, se starej o sebe, můžeme tu psát co chceme!!! TH jsou kreténi a jejich fans piče! Starej se o sebe Kamilo!
      • Re: Re: nejlepší je to neřešit

        ty seš KOKOT největší...to je táák ubohý říkát že sou piče atd. valit sračky jako ty umí každej,ale říct svůj názor jako Kamila ne!!!!!!!
    • Re: nejlepší je to neřešit

      už ses vykecala na doraz,nebo budeš pokračovat? *1* *7*
  • Tokio Kokot

    Tokio Kokot jsou prostě kreténi, pičáci, emaři, kokoti. Jsou tááák trapní. Jestli se chcete pobavit, tak se podívejte tady na ty jejich fotky. Málem jsem spadla smíchy ze židle. Tokio Kokot=TRAPAS!!!
    • Re: Tokio Kokot

      Teď jsem se podívala na pár fotek TH. Fuj, se pozvracím. HNUS!!! Je mi úplně špatně. Bill transka s anorexií a ti ostatní taky pěknej hnus! *9* *9* *9*
  • k

    kundy vyjebaný-emaři přiteplení-buzičci njn :)-kundy vyjebaný-emaři přiteplení-buzičci njn :)-kundy vyjebaný-emaři přiteplení-buzičci njn :)-kundy vyjebaný-emaři přiteplení-buzičci njn :)-kundy vyjebaný-emaři přiteplení-buzičci njn :)-kundy vyjebaný-emaři přiteplení-buzičci njn :)-kundy vyjebaný-emaři přiteplení-buzičci njn :)-kundy vyjebaný-emaři přiteplení-buzičci njn :)-kundy vyjebaný-emaři přiteplení-buzičci njn :)-kundy vyjebaný-emaři přiteplení-buzičci njn :)-kundy vyjebaný-emaři přiteplení-buzičci njn :)-kundy vyjebaný-emaři přiteplení-buzičci njn :)-kundy vyjebaný-emaři přiteplení-buzičci njn :)-kundy vyjebaný-emaři přiteplení-buzičci njn :)-kundy vyjebaný-emaři přiteplení-buzičci njn :)-v


    CO JE TO MRDLOU HUDBU?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit