Přejít na výpis diskuzí

Tokio Hotel

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
1643 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tokio hotel

    Jsou božžíííííííííííí kláássný songy6* *14* *14* *14*
  • nj

    Tokio hotel sou buzny...
    • Re: nj

      Ten kdo je nemá rad tk at sem pste neleze! a nerikejte o nich že to sou buzny když o nich nic nevite! tk se laskave uklidnete!! dete si poslouchat ty vase ubohy pisnicky! a už sem nelezte!!! *16*
  • TH

    ty jo já sem nikdy TH nemusela (ale nikdy sem na ně nenadavala,prostě sem je neposlouchala) asi je to tim že sem je znala jenom pod pisničkou Durch den Monsun..a ted asi před 2 měsícema muj 14ti letej bracha je začal poslouchat a musim uznat že mě vážně chytli...třeba taková písnička World Behind My Wall je fakt super..:)
  • th

    tokio hotel jsou nej a kdo si to nemyslí je asi pěkně trhlej
  • video

    už se mrtě těšim na to video k Dark side of the sun!!!!!!
  • 123

    kdyz se vam nelíbí tak sem proste nelezte
    • Re: 123

      oni jsou božžíííí fajnová skupina *4*
  • plakáty

    Ahoj. Vyměním plakáty případně i články Tokio Hotel za Green Day či Ewu Farnou. Kdyžtak písněte majlík :-)
    • Re: plakáty

      ahoj......ctěla bgych se zeptat na ty plagaty aclanky th....ja mam naky veci s ewou a green day... vyměnila bys je?ěšč *4*
      • Re: Re: plakáty

        ahojky....jj vyměním je :-) a kolik toho máš? :-)
  • Koupíííím

    Koupím plakáty, oblečení všechno možný TH ... Kdo by byl ochotný mě to prodat tak at napíše na e-amil

    linda353@seznam.cz

    Prosím děkuju *3*
  • tweee xD

    Tweee vzdycky sem Tokio hotel upeeee nejvic nesnasela ale ted sem na nich zavysla sou upe bozi!!! nechapu to.. xD
    • :-*

      Nejlepsi Je Tomaseek :)) :-** *3*
    • Re: tweee xD

      Já to chápu...... Mozek mi občas taky někdy vypíná, ale ten tvůj už má celkovej výpadek pokud posloucháš takovýhle voly. Pokud chceš oprostit vod toho krákání těch kreténu tak si poslechni Tenacious D.
      • Re: Re: tweee xD

        Jestli je tak nesnášíš tk sem nelez
    • Re: tweee xD

      anet se mnou to bylo to samy!!!! xD xD takovy ty prej: Teplouši! buzny! emaci! nechápu jak se ti muzou libit!!!!.......................... .....
      a ted? chci vsechny alba! xD xD xD vid anett?
      • Re: Re: tweee xD

        Naprosto přesně tky sem je dřív nesnášela a teď bez jejich hudby a fotek nedokážu být!!!
  • Tokio Hotel

    Zbožňuju Tokio Hotel, líbí se mi Bill Kaulitz a nestydím se za to! Tohle zkopíruj všude co to pude, pokud je zbožňuješ a nestydíš se za to!
    • Re: Tokio Hotel

      jo já taky zbožnuju tokio hotel *14* *14* *14*
    • Re: Tokio Hotel

      Ahojlitz!!!
      Mám blog o TH a ráda bych se s nim podělila se všema!!!!


      http://siimonnqa.bl og.cz/


      Děkuju *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit