Přejít na výpis diskuzí

Tokio Hotel

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
1643 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TOKIO HOTEL ICH LIEBE

    TOKIO *14* HOTEL *14* ICH LIEBE *14* ICH LIEBE *14* *14* *14* *4* *4*
  • Ich liebe Tokio Hotel!!!

    Ich liebe Bill,Tom,Gustav und Georg!!!
    Sie sind toll Gruppe!!!
  • miluju TH

    miluju TH hlavně TOMA A BILLA *14* *14* *14* *14*
  • Petice!!!!! Zapoj se!

    Ahojky, taky chceš, aby se Tokio Hotel vrátili? Myslíš si, že proto nemůžeš nic udělat? Ale ano, můžeš! Podepiš petici! Pošli své jméno (příjmení) a pokud máš, tak i blog. Posílej na mail: th.petice@seznam.cz. Udělej všechno proto, aby se vrátili a doufej s námi, že přijedou!
    PS: Kopírujte na blogy, kuju!
    • dddddddddddd

      jo já chcu aby se vrátili,ale zpátky do Německa! *13*
    • Re: Petice!!!!! Nezapoj se!

      Ne,nechcu,aby se vrátili!Zdarec! *4*
  • co furt máte?

    já nevím dřív jsem je moc nemusela,ale poslední dobou mi nějak zvlášt nevadí
    no spíše lépe řečeno-jsou prom mě úplně normální skupina jako všechny ostatní.Tak nevím proč všichni taaaaak nesnáší!
    Já třeba taky nemám ráda MCR (My chemical romace) a taky se nemusím po*rat a urážet všechny jejich fanoušky,tak tady pls neurážejte ani tokio hotel,protože nevím co vám tak hroznýho udělali,prostě jsou slavní;)
    • Re: co furt máte?

      TAK SE POSER,TY SRAČKO *9*
    • Re: co?

      TAHNI DOMů!!! *3*
    • Re: co furt máte?

      souhlas *1*
      • Re: Re: co furt máme?

        HOVNO MÁME,VÍŠ?! *13*
      • Re: Re: co furt máme?

        HOVNO MÁME!! *3* *3*
  • ahooojjjj

    tohle je pro vsechny co maji radi tokio hotel: jsou to naprosto nejvetsi curaci co kdy delali do hudby...je to az neuveritelne jak ta nemcina vyzni kdyz zpivaji nebo jen mluvi...VY, FANDOVE jste uplne k smichu, nechte si radsi uriznout usi...nemate nejmensi poneti, co je to hudba a mozna byste meli take nechat proverit zrak...bill je fakt kus - akorat nevim ,jestli je bill muzske nebo zenske jmeno (nebo je to tom)))...haha...ja uz nemuzu...bezte radsi do pr**** *5*
    • Re: ahooojjjj

      proc je urazis?! ja ti taky tvoji hudbu neurazim a beztak jim jenom zavidis *10*
      • Re: Re: ahooojjjj

        A CO BYCH JIM JAKO MĚLA ZÁVIDĚT?!MOŽEŠ MI TO ŘÍCT?TEDA POKUD JE TAKOVÁ PŠUNDA VYPATLANÁ JAK SI TY SCHOPNÁ NORMÁLNÍ ŘEČI! POCHYBUJU! *9* MOŽNÁ JIM ZÁVIDÍM TO,ŽE JEDEN Z NICH MOŽNÁ CHODÍ S TAKOVOU FESTOVNÍ BUZNOU JAK SI TY *1* *15* TRAPKO!!!!!!SI BLBÁ,NECHUTNÁ,POBLUTÁ,POSRANÁ A SMRDÍŠ-DO PIČE SI HLEDÍŠ!!!!!!!!!!! *13* *3* *15* *16* *1* *9* *5* *10* *9* *9*
      • Re: Re: ahooojjjj

        TO SOUHLASIM. *14*
  • Hey!co sem lezete když je nesnášíte?

    Vole já chápu že je někdo nemusí..dobrý.nemá třeba rádten styl hudby ale že jim někdo nadává do teploušů jenom podle toho jak vypadaj..to nepochopim! *16* Jináč TH sou nej! *14*
    • BLÉÉÉÉÉÉÉÉÉ

      NO,TAK TO VYPADA,ŽE V ŽIVOTĚ UŽ ASI NEPOCHOPÍŠ NIC! *9*
  • Fůůůůůůůůj

    Tokio hotel fůůůůůůůůůůůůůůůůů ůůůůůůůůůůůůůůůůů
  • sou neej

    thcka sou super bozi skupina, lepsi sou fakt snad jen o-zone a arsenie, prostě :-* ,.. neberte si to osobně ja sem fan :D:D:D *3*
  • TH sou nejlepší!!!!a komu se to nelíbí,ať si plešku políbí!!:D

    *14* *14* TOKIO HOTEL *14* *14* sou to miláčekové nejlepší!!!!!!a komu se nelíběj......ať si políbí plešku!!!!! *15* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit