Přejít na výpis diskuzí

Tristania

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
6 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kampak jdou, kam kráčejí....

    Skvělá temně gothická kapela, a teď: Vibeke se svým temným hlasem dodávala do tohohle hudebního žánru něco, co se snad ani nedá slovy popsat. Byli úžasní. Když jsem se dozvěděla, že Vibeke končí, tak mi bylo zvláštně. Tak trochu jsem doufala, že při výběru nové zpěvačky to nezmrší jako Nightwish a stylově s ženskými vocály zůstanou, kde začali. Mariangela (mimochodem její gestikulace rukama a pohyby těla mi silně připomíná dvě známé zpěvačky) má Nádherný hlas, ale opět, je to zas o něčem jiném. A já se ptám. Kam se všechny ty skvělé operní zpěvačky z těchto kapel poděly???????????? V 97 se jich začalo rojit bezpočet a kde jsou teď? Rozhodně nemůžu říct, že se mi nelíbí, ale jestli zůstanu věrná nové podobě TRT si ještě musím rozmyslet.
    • Re: Kampak jdou, kam kráčejí....

      Hele já taky nechápu proč choděj pryč,ale Tarja ted zpíva sama a to snad viš už ne.No a zpěvačku z Tristanii chtěli vzít do Nightwish,ale bylo už moc pozdě.No ale maš pravdu,že už to nebude takovy jako dřiv to už nikdo nevrati.
  • BLACK

    Až na to že Tristania neni Goticka kapela ale Black Metalová kapela,.... neznazte se rozeznavat styly kdz o nich moc nevite :D
    • Re: BLACK

      Tristania je Gothic/doom/black metalová kapela a jestli si myslíš že jde pouze o ryzí black, tak se nesnaž rozeznávat styly ty ...všeznalče *1*
      • Re: Re: BLACK

        Vyzkoušeli jste někdy poslouchat nějakou metalovou skupinu a nezajímat se o to, jaký je to metal a soustředit se hlavně na to, že se vám to líbí? *7* Možná je to podstatnější než se hádat, o jaký styl metalu jde...
        • Re: Re: Re: BLACK

          Musim jen souhlasit!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit