Přejít na výpis diskuzí

Vengaboys

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
5 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Nejlepsi doba

  No jako vážně jsou super,každá písnička od nich je fakticky trhák,škoda že zlatý časy 90 let už jsou v prdeli a dneska jsou to samý lady gagy,rihanny,akoni atak podobně. *9*
  • MartinDyntar
   Vy pubertácký diskofilové bláznivý!!! To si raději poslechnu kvalitní album "Exciter" nebo "Playing the Angel" od Depeche Mode než takový hnusný a odporný pubertácký konzum!!! Zamyslete se konečně nad tím co vlastně posloucháte!!!
  • MartinDyntar

   Tolik toužím po pozornosti a po blízkosti a lásce nějaké smutné osamělé neštastné lištičky bez liščat - tolik toužím po vzájemném sdílení lásky bez podmínek jak to stojí v písni "Freelove" od Depeche Mode (to je pravdou) - a nechce se mě dál už vubec žít! Už Nevím, už nevím si sám rady jak mám dál žít. A nechce se mě vubec dál žít! Protože krom lásky není na světě nic jiného a dalšího pro co by stálo za to žít! A zlo není v lidech, ale ve vzdálenosti mezi nimi samími! (cituji ted slova křestana Wimma Wenderse)

   Já hledám pravdu a věřím v pravdu - v lásku už bez podmínek. Jak o tom zpívá Dave Gahan z DEPECHE MODE v písni "FREELOVE" - tak pojd a osvobod lásku. Uznej lásku bez podmínek, bez dalších podmínek. Láska bez dalších podmínek je láskou bez dalších problému. Protože bez toho hledal jsem pravdu a věřil jsem v pravdu a nikam jsem se nedostal, ne nikam jsem se nedostal. Zbývá jen uvěřit v lásku bez podmínek, nezbývá nic jiného než jen dokázat uvěřit že taková láska je pravdivá a možná.

    Protože "....pokud jsi dost v životě trpěla, pokud jsi dost trpěla rozumím tomu o čem přemýšlíš a vídím a cítím tu bolest, které se obáváš... a jsem tu jen proto, žiju už jen proto abych ti dal bezuplatnou, čistou volnou a svobodnou lásku, tak pojdme být konečně čistí, tak pojdme dát najevo že to(hle) je bezuplatná láska...".

 • bum,bum,

  bum,I watching in my room *3*
 • we like to party

  úpe skvělý od nich je we like to party, to poslouchám pořád *14*
 • 22

  máte moc pěkný skladby*4* *3* *3* *15* *1* *1* *5* *4*
  • Re: 22

   vengaboys nejjjjjjjjjjjjjjjjjj skupina v šech dob letach ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
   supr + šik *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
   www.vengaboys.com
   kdo ma zaujem *14* *14* §§§§§§§§§§§§§§§§§§

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit