Přejít na výpis diskuzí

Walda Gang

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
23 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Omg tak tahle kapela opravdu nemá chybu. Supr písničky na párty jako dělaný
  • Super kapela

    tak jsem je konečně slyšela naživo a super!! Umí to skvěle rozjet.
  • Ahoj fanoušci

    WAlda gang sem slyšela poprvé na Kabátech v PArdubicích a byli supr. Ale na Komunál nemaj ikdyž je to dobrá skupina, ale mám je dáda.
    • něvem
  • pozdrav

    Zdravím Sedliho Nový Bor to je dlouhá doba to bylo . *5*
  • super kapela

    Byl jsem na pivobrani ve Svijanech a ahráli tam skvěle je to super kapela doufám že jen tak neskončí a přeji jim mnoho úspěchů *3*
  • Walda Gang

    jsou to prostě upa nej skupina....kam se na ne hrabou kabáti at žije WALDA GANG *1* *1* *1*
  • dobrá kapela

    walda gang jsem taky slyšela poprvé v Pardubkách na kabátech a dost to tam rozhoupali. Nejraději mám mám svařený víno a pověsteho vejš. Kabáti jsou s nimi asi tak na stejném místě a komunál je fajn *5*
    • Re: dobrá kapela

      Walda gang jsem teda jeste neslysela. Ale chystam se na ne v lete na Czech rock block. nejvetsi tahoun je tam pro mne ale asi vlada Safranek... Opravdu se daj srovnat s Kabatama? Jinak ty pisnicky co jsi zminovala jsou vsechny od Harlej ... Skoda ze tam Vlada uz nejni *9*
  • xxx

    xxx
  • walda gang

    Joooooooooooo Wallda gang je nej , hlavně ELDORÁDO te je prostě super !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!
  • kill

    no potřebovala bych něco o Vloáďovi !! *9* ale on tu nic nemá *16* !!ale jinak sou suuupr skupina i Hárlej je dobrej! *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit