Přejít na výpis diskuzí

Wanastowi vjecy

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
18 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BEST

    Wanastowky jsou nejlepší!!! *14* *14* *14*
  • ami žádný

    wanastowi vjecy jsou a vždycky byly nejlepší ze všech!!!!!!!!!!!!!!!!!!mám je moc ráda a poslouchám je pořád dokola.opravdu jsou parádní *14* *14* *14* *14*
  • P.B.CH

    P.B.CH. má vydat do letošních Vánoc své solové album.Už se moc těším!!Jo a mimochodem Wanastowki u mě vedou na plné čáře!! *14* *14* *14*
  • KUNOVICE

    dekuju za super koncert v Kunovicich, bylo to uzasne, super a dalsi superlativa:-), az teda na slecny, co si tam prisly pokecat a ukazovat fotky na mobilu a staly primo pred nama, kdyz hrali Mandrage a v nekterych chvilich i pri wanastowkach *16*
  • Skvela kapela *5*
  • WOW

    Oni sou prostě skvělí... Já je žeru... *1* *14* *3* *14*
  • Supa

    dost narezova skupina,best of je doooost bozi tu bezte http://wanastowivjecy.estranky.cz je tam toho hodne o nich *5*
    • Re: Supa

      Souhlas! Best of je božíí, to joo :D *4*
  • Prodám lístek

    Prodám jednu vstupenku na Wanastowky na 15.11.2007
    Sazka Arena - vstup SEVER - Sektor stání za 300,-
    Zájemci pište na sgb@centrum.cz
  • proč?

    proč se wanastowi vjecy menujou wanastowy vjecy? *7*
    • Re: proč?

      Protože název je z polštiny. Když si pořádně prohlídneš pravopis, tak na to možná přijdeš.
    • Re: proč?

      P.B.CH. v roce 1981 navštíví zkoušku pražského výběru a špatným odposlechem písně nafta nad zlato spojení not VANASTO to dá název wanastowím vjecem *3* *3* *3* *3*
    • protože

      protože se jim to líbilo nebo je to z něčeho složený
  • Čekám

    Již DRUHÝ DEN čekám na ten Email. a furt nic co mám dělat pomozte wanastowki.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit