Přejít na výpis diskuzí

Within Temptation

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
41 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...

    ahojte...nevíte jestli nebudou někdy hrát u nás...Je to naprosto dokonalá kapela a ráda bych je viděla..:-) *14* *14* *14*
    • Re: ...

      Ahoj... WT jsou tu v listopadu... tak uháněj koupit lístek ;)
  • Within Temptation

    Ahojky, 8. dubna jsem WT viděla na vlastní oči, a musim říct, že splnili moje očekávání, všichni byli naprosto úžasný, Sharon to slušelo jako vždy, prostě skvělej zážitek. Těšim se na cédo. Within Temptation forever! *14*

    Dost mě mrzí že boubenik Stephen odchází, ale přeju mu v životě hodně štěstí. *4*
  • WT

    Within Temptation jsou hodně výborná a kvalitní kapela.Mě zase dostala písnička Memories.Ale znám je už cca 2 roky, ale teprve teď jsem se o ně začala zajímat.Miluju Nightwish, Within Temptation, Bullet for my Vanentine.Tohle je moje nej 3 *3* ,kterou miluju *14* .
    Elfka
  • :.

    Ostré a syrové rytmy se objevily pouze na prvních dvou albech, takže u nového by museli překvapit *3*
  • je to nej skupina na planetě

    e to ta nejlepsi skupina na planete miluju od nich pisnicku Angels! *5* *4* *3*
  • new song

    utopia neni špatná, mě se to líbí, ale mám radši ty jejich pořádný nářezy, ale změna taky nejni špatná, ale doufám že budou mit ještě náký pořádný písničky
  • Utopia

    No, já jen doufám, že píseň Utopia je jen špatným vtipem holandské kapely... Kde jsou ty ostré vokály a surové rytmy starých Within Temptation? Teď to totiž připomíná americké cajdáky, než kvalitní metal...
    • Re: Utopia

      Utopia není zas tak špatná,a vzhledem k tomu,žu bude na akustickém albu,těžko můžeme čekat něco jako Howling.Ostrých vokálů a surových rytmů se asi dočkáme až na dalším,řadovém albu,které má vyjít příští rok *3* .
  • Utopia

    Tak jak se vám líbí nové video Utopia!Je vážně povedené! *3*
  • Utopia

    hehe už jste slyšeli Utopii??? Je to vážně mazec song!tady si ji můžete stáhnout: http://search.4shared.com/network/s earch.jsp?sortType=1&sortOrder=1&so rtmode=2&searchName=within+temptati on+utopia&searchmode=2&searchName=w ithin+temptation+utopia&searchDescr iption=&searchExtention=&sizeCriter ia=atleast&sizevalue=10&start=0
    • Re: Utopia

      hele,moje drahá jmenovkyně,nejde ti ten link,ale je to ke stažení na www.4shared.com *3*
  • nový singl

    Within Temptation vydávají nový singl s názvem Utopia

    http://www.spark-rockmaga zine.cz/article.php?rid=13&cid=1576 0&article=within-temptation-vydavaj i-novy-singl *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit