Přejít na výpis diskuzí

Wu-Tang Clan

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
38 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • wu-tang clan is number one
  • Wu Wear

    Vím, že sehnat oblečení skupiny Wu Tang Clan je obtížné, tak bych se s vámi chtěl podělit s touto page, kterou jsem objevil :) Je to facebook stránka, kde radí, kde nakoupit Wu Wear:)

    http://www.facebook.com/p ages/Wu-Wear-oble%C4%8Den%C3%AD-rap ov%C3%A9-skupiny-Wu-Tang-Clan/21331 7735366422#!/pages/Wu-Wear-oble%C4% 8Den%C3%AD-rapov%C3%A9-skupiny-Wu-T ang-Clan/213317735366422
  • Chybí vám

    Chybí vám tu album z roku 1999 Wu Chronicles chapter 1.
  • Wu

    Wu tang je klasika hiphopove sceny *5* *5*
  • r.i.p ODB

    rest in peace ODB
  • konciik

    hey lidi nevyte kdy maj koncerty????ja se na hip hop camp nedostanu...a stve mi ze tam bude method man...... *7*
  • phura

    nejvetsi dymari.na ne nikdo fakt :) *14* *3* *14* *16* *5* *1* *5* *14* *14* *14* *3* *14*
  • jsou v pohode

    lepsi jako je wu tang nejsou sou bezkonkurencni .kdo posloucha ceske sracky je kokot jako je marpo *5* *16*
    • Re: jsou v pohode

      Wu-Tang clan is number one :-D hochu marpo je frajer .-D a nerepuje vyfetovany sracky jako ODB :-D ale Wu Tang jsou lepsi :-D
    • Re: jsou v pohode

      Yea *3*
  • ivory nebo ganster .cz

    uz letim do usa uz jem v praze tak se setkame kamosi.jsem herec reper a spevak.method bude muj nejlepsi kamos a neni u va jeste redman.a jeste jetu muj kamos ten jse menuje word man.byl jsemnou hrerec a reper.chcete aby muj kamos byl taky v gangu.tak mi napiste spravu a jeste je mu 39let.abyl jsemnou hledani 10.konec
    • Re: ivory nebo ganster .cz

      xD xD xD xD
  • ivory nebo ganster more.cz

    wu tang kamosi chci bit vas kamos je mi 37 let kradl jsem 10 jsem hledani a zitra jedu do usa muzu se bridat do gangu.zabil jsem na stredni ucu a tobylo kurva dobre.nejsou u vas nejake kocky chci do postele.tak co.a hulim travu a kde jste.konec

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit