Přejít na výpis diskuzí

Monrose

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
17 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MONROSE IS THE BEST

    monrose jsou proste perfektní a kdo rika neco jineho ten lže *14* *4* *14*
  • Bravo

    hele to v bravu psali jen proto, že Senna zpívá duet s nějakym raperem. No a oni si kvůli tomu mysleli, že chce zpívat sólo. Ale je to blbost Senna zůstává u Monrose a (prej) jim má vyjít 6 června další singl *4*
  • Monrose su supeeer:)

    Podla mňa sú Monrose super a keď sa niekomu nepačia,thak načo sem lezú???Akurat zavidia,a v brave nic takeho nepisu...ak thak jedine ceské bravo,kt. tam píše aj tahk len samé kecy!!!Monrose 4ever
  • monrose

    jojo Monrose sou nej skupina. maj skvělý písničky *4*
  • ouu yeee

    Monrose 4ever!! jsou super a ty kecy,že jsou out jsou fakt ubohý... *13*
  • shit

    sou to jen namyšlené krávy co si myslí jak jsou úžasné a vtipné když udělají najká gesta...a myslí si že bůhvi jak nejsou sexy atd....deblky
  • Out

    Monrose uz je out !!!! Neverite ......? Tak si to prectete v Bravo . A monrose , ze prej uz nebude !!!! *1* *14* *3* *15*
    • Re: Out

      pěkná hovadina!!!!! tohle vůbec není pravda,pěkně kecáš a v BRAVU jsou blboviny a jenom drby..něco je pravda ale jsou ta i hovadiny!!a ještě k tomu proč by měly být out to fakt nechápu..jsou nejlepší a na ně nikdo nemá...a klidně se zeptjte holek sami a co vám odpoví jestli budou nebo nebudou! je to pěkná blbost! zase asi něco prohlašujou anti nebo fakt nefím *13* .Monrose budou pořád a neskončí!4EVER *14*
    • Re: Out

      V jakym bravu ??? ono nepise vzdycky pravdu
      Monrose totiz furt sou ja bravo cetla a ctu furt!!!
  • Monrose Forever!!!!

    I LOVE MONROSE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14*
  • Jsou THE BEST

    tyhle holčiny mejí fakt talent,jsou úžasný nejen ve zpěvu,ale i vzhledově. Nejsem lesba,ale fakt je Upa miluju,prostě je doslova žeru.... Jsou fakt uplně úžasný!!!!!!! a taky hlavně sexy
    • Re: Jsou THE BEST

      jooo ty mi upe mluvíš z duše...mám stejnej názor...taky je miluju doslova žeru,ale to asi každá Fan...ale já prostě upe strašně že beznich ani nemůžu bejt jedinej den..semnou je to už zlý *14* ,ale jako vůbec mi to nevadí.... *14* I Love MONROSE *14* *14* und 4EVEEER *14*
  • 4EVEEEER

    Monrosky jsou nejlepší na světě jsou upe boží,zbožňuju je,miluju je *14* prostě 4EVEEEEER *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit