Přejít na výpis diskuzí

S Club 7

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
38 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • S club 7 se dali zase dohromady v roce 2014 takže se všichni radujte. *1* *15* *4*
  • S Club 7

    Já nechápem, ako môžu byť takí bezcitní, však to bola taká dobrá skupina.
  • Jsou nej!

    *9* Škoda, že se rozpadli!
    *15* Moje nejoblíbenější číslo? 7
    *14* A co víc? Miluju Jona!
    *10* Ale naštvalo mě, že Paul odešel, kvůli se tomu pak taky rozpadli! S hannah mohli spolu klidně chodilt dál!
    *16* A taky by mězajímalo jak může někdo říct, že jsou hrozný!? Já bych ty lidi..
    *14* A taky miluju Jo! Vím, že to zní divně, ale je to nejlepší zpěvačka co znám! *3* Moc vaás zdraím. Pa pa!
    • Naprosto souhlasím, vždycky jsem milovala Jona a Jo :) A celou kapelu a jejich seriály a písničky jsem vždycky milovala a ráda se k ním vracím do teď *1* *14*
    • Re: Jsou nej!

      Hej nevíš kde bych ty serialy s něma sehnala na dvd ?? *7*
  • pls....=))

    aojík chtěla bych se zeptat estli někdo nemáte ty filmíky a nebo seriály v češtině a co nejvíc nikde je nemůžu najít já tuhle skupinu žeru jako malá sem na ně koukala furt <3 *14* škoda že se rozpadli *9*
    • Re: pls....=))

      jj taky se ptám *7*
    • Re: pls....=))

      *7* Ty filmíky mám, ale jen na kazetách takže jestli máš tu přepalovačky z kazety na dívka tak OK! *3*
  • s Club 7 :))

    S club 7 prostě nejlepšíí :)..Moje děcký lááskyy...jejich seriál sem žrala (A to mi bylo asi 4-5 leet :D)Jenoom škoda že se rozpadlii :(...SC7 4ewer *14* *3* *9*
    • Re: s Club 7 :))

      super skupina ten serial jsem žrala mohli by ohlásit comeback chtěla bych asi se vrátili
  • I love S Club

    ej lidi taky je miluju....jsou nejlepší na světě....nikdy na ně nezapomenu....s některýma sem i osobně v kontaktu....zbožnuju je i když se už rozpadli, ale já věřím a doufám že se dají znova dohromady (něco sem o tom už slyšela).....miluju a zbožnuju je...ani neumím napsat jak moc je miluju...pro mě jsou celý můj život a nikdy na ně nezapomenu....Njlepší je Jon, miluju ho..hrozně moc..zlatíčko moje.."Jone jsi můj život, můj sen a můj život, nikdy na tebe nezapomenu a budu tě milovat navždy"...ještě že mám na ně kontakty...Jsou nejlepšíííííííí!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: I love S Club

      nedáš ten kontakt ?? na ně
    • Re: I love S Club

      DEJ MI KONTAKT NA HANN A JONA
      • Re: Re: I love S Club

        S CLUB 7 4EVER MILUJU HANNAH SETKALI SME SE V ITALII ZAMILOVAL SEM SE DO NI HNED JAK SEM JI UVIDEL JE KRASNA *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* A JON JE MUJ BEST FRIEND SME UPE NEJ KAMOSIA SESTRENKA SE TAKY DO NHO ZAMILOVALA TAK NAM TO HESKY VYCHAZI *14* *14* I LOVE HANN *14* *14* *14*
    • for romča sobotíková LOL

      ejky ty radši zalez! vůbec netušíš kdo to je a jenom si tady tím zvyšuješ sebvědomí abys nebyla v něčem sama! prej kontakty, jednomu z nich si napsala a sama ses z toho udelala že ti nekdo odepsal, bodejt ne kdyz ma tak malo fanousku, si je musi nejak udrzet, kdo by jim taky fandil, trapáci největší!!!!! *13* *13* *13*
  • S club 7:-*

    Sou naprosto úžasní,šíleně je žeru,vždycky když si pustím jejich písničku,vrátí se mi vzpomínky na moji úžasnou minulost(dětská léta)... *14*
  • S Club 7 4ever

    Tu skupinu zbořžuju.Je upe the best.A ten seriál prostě super.Škoda že se rozpadli, doufám ale že se zase dají dohromady.Nejradši mam Jona *14* !Je nejlepší a nejsladší! *14* mILUJU HO!!!!! *14* *14*
  • videoklipy

    ahojky...nevzpomínáte si na nějaké videoklipy S CLUB7 z TV? *3*
  • !

    Parádní skupina,ke které jsem došel při hodině angličtiny,když jsme do textu písničky Bring it all back měli doplňovat chybějící slova. :D Když jsem tu písničku slyšel,vzpomněl jsem si na ten seriál a dnes už u mě doma hraje jenom S Club 7... :D
    • Re: !

      ahojQky nemáte nekdo two in a millon jako mp3 nikde to nemůůžu sehnat dyžtak mi to porsíím pošlete na mail martinabares@seznam.cz nebo aspon poslete odkaz plosííím strašněěě je žeeeeeeeeeruuu *14* *14* *14*
    • Re: !

      PROJECT , že? *1*
      • Re: Re: !

        Tu my máme taky...stránka 63:D
    • Re: !

      tak to je COOL *3*
      • Re: Re: !

        to neni cool ale LOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit