Přejít na výpis diskuzí

W.A.S.P.

HUDEBNÍ SKUPINA 20.9.2007 
44 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proc nikdo nic nepise,treba jak byli v Ostrave. Ostrava v plamenech.Byl tam nekdo? Ja jo.Bylo to dobry,ale zahrali malo skladeb.
  • 2 lupeny na W.A.S.P.

    Ahoj Waspáci!!
    Před měsícem jsem koupil 2 lístky na koncert 11.11., ale to jsem nevěděl, že musím vyrazit na nějaký firemní školení!!!..... Pokud má někdo zájem tak prodám oba dva za 900 Kč!! Jinak by propadly a byla by to škoda!!! Můj tel:724 823 504 *5*
  • WASP

    Blackie je prostě jednička *14*
  • videoklipy

    héj lidi co řikáte na videoklipy?Miluju blind in Texas a Wild child, Blackie na mašině vypadá naprosto neodolatelně *14*
    • Re: videoklipy

      On Blackie vubec vypada neodolatelne nejak podezrele casto..ne jen na motorce:D.....ale jinac 9.5.NASTY, I dont need no doctor:)... *14*
    • Re: videoklipy

      To s Tebou naprosto souhlasím.Wild Child?Bomba. *4*
  • WASPACKA

    SAMOZREJMNE ZE VYRAZU JE VIC I TEN CO JSI UDALA OBZVLAST PO TOM EXTENPORE S KOTOUCEM MEZI...............NASEL JSEM TE TAM UVADIS FOTO NEMAM PREFERUJES ROCK/METAL A SKUPINY TED NEVIM PRESNE JAKY . A CO TI RIKA I. MAIDEN A PIRATI RUN. WILD . JA TEDA SPIS MELODICKEJ METAL A ROCK NEMUSIM KDYZ TO ZASKATULKUJES . RADSI POWER METAL A TRADICNI HEAVY METAL A TROSKU HARD ROCK.ZNAS LIVE IN LYCEUM DOBRY ZIVAK 1984 .SPIS BYCH TAM MEL RADSI TU ORIGINALNI PARTU ALE BOHUZEL . CO SE TYKY ZAKLADATELE SPOLU AUTORA BYVALEHO POBOCNIKA R PIPERA MA VLASTNI SKUPINU ANIMAL ,ALE ZVUK NIC MOC ASPON MNE TO NENADCHLO TO MAS JAKO BYVALEJ BUBENIK PRVNI Z W.A.S.P HRAJE HROZNY MEKARNY T. RICHARDS A TEN DRUHY TAKY NIC MOC JAK METALICA NIKD JSEM JE NEMOCH ANI SLYSET. SLAYER TOJE STEJNY PORAD ODNIKUD NIKAM
    • Re: WASPACKA

      no já preferuju především GLAM, sleaze aneb Hair metal, ale tam měli jen rock a metal, takže miluju ty našminkovaný laciný kapelky jako Mötley Crüe, ale vpodstatě můžu tak nějak od starýho dobrýho rock and rollu přez hard rock až po heavy metal.Maidny samo že beru, Running Wild vlastně moc neznám a Metalicu nemusim vůbec *13* dost mě z těch "tvrdších" bere Pantera nebo teď Chrome Division bo "klasici" *5* Motorhead s dokonalým Lemmoušem *1*
      • Re: Re: WASPACKA

        Byla si na minulim Basinfirestu 2007 ja ne je to skoda byla tam moje oblibena heavy metalova smecka W.a.s.p a slysel sem od znamich co tam byli ze kotouce jim natrhli jak se rika prdel hlavne Blackie s jeho vostry hlas .Nekde jsem cet kdyz mel Blackie jeste kapelu London a Cirkus tam snima byl chvili N. Six s Montle. Crue tak ho z ni vykop snad kuli drogam a tak ktem R.Wild jsou to sice nemci ,ale ty jedou frontmen Rolf Kasparek
        • Re: Re: Re: WASPACKA

          jasně ne Basinu a v zimě ve Zlíně jsem na nich byla, byl to zážitek na celej život, škoda že sem nezažila osmdesátky *9* ...jo jinak Nikki a Blackie jsou velký kámoši, hráli spolu v Sister, oba jsou pro mě dost velký ikony, ještě kdyby tak chtěli přijet Mötley
          • Re: Re: Re: Re: WASPACKA

            nevim mozna byli ,ale spis byl kamarad Chris Holmes Blackiho a jeste jsem zapomnel na par skupin Ozzy spis ty 80 leta a taky G.Riot a samozrejme Slade legend z brytskych ostrovu glam era ale styl meli kolem heavy rock lehceji metal
  • pro komance

    prostě na seznamu vlez do lide.cz a někde je tam odkaz fora, pak si vybereš hudební, a někdy hodně dole W.A.S.P. a když tam vlezeš tak tam jsou příspěvky a nalevo čelnové a mezi nima, je nás tam už slušnej počet sem i já WASPGIRL *5* ..... jináč je hodně teorií o názvu WASP a mě se nejvíc líbí ta že to znamená We Are Sexual Perverse, což mi k Blackiemu přijde tak nějak nejvhodnější *5*
  • lide.cz

    hele fandové, kdo tam náhodou ještě nejni tak mazejte na lidé.cz, mam tam spolu s jednim maníkem forum W.A.S.P. a už je nás tam pěkná tlupa *5*
    • Re: lide.cz

      kde , ze to mate to forum
      • Re: Re: lide.cz

        je to chat na seznamu, lide.cz a tam si najdi fora, hudební kapely a seš tam *1*
        • Re: Re: Re: lide.cz

          at koukam jak koukam tebe tam nevidim
          • Re: Re: Re: Re: lide.cz

            já jsem waspgirl *5* tenhle nick mam ještě z xchatu
            • Re: Re: Re: Re: Re: lide.cz

              POCKEJ JEDES MOC RYCHLE NA MNE POPROSIL BYCH TE O UJASNENI NA TOM WEBU JSEM TVOJE JMENO PROSTE NENASEL ZNAS TO CELEJ DEN NA TATRE TAK MAM JESTE HLAVU VPEJRU ,ALE JEDNO TI REKNU KDYZ JEDU SPLNYM A DO KOPCE TAK V TOM RAMBALU BYCH NESLISEL ANI KOTOUCE W.A.S.P S TEMER 30 TUNAMA JSI NA SILNICI KRAL.MIMOCHODEM JSEM SLYSEL ,ZE NAZEV W.A.S.P MAJI PODLE NAMORNI BOJOVE LODI WASP ,ALE NEVIM TO JISTE
  • blackie

    bleckiho jako metalistu mam rad ,ale ze byl arogantni to nevim ,ale zde neni videt jen d. blair dupke na fotka ,ale slyselsem ,ze je pry takovi nerozhodny nebo dlouho mu trva neco uskutecnit *13* *13* *13*
  • Blackie

    Je mi 37 let,W.A.S.P. poslouchám od prvopočátku.Setkal jsem se Blackiem a spol. několikrát,většinou se nechali vyfotit,podepsat,prohodit pár vět,ale řeknu Vám tak arogantního člověka jako je Blackie jsem nepotkal.To ale nemění můj pohled na něho.Po tom všem,co dokázal,klobouk dolů.Pro mě-jasná jednička. *4*
    • Re: Blackie

      Fakt?To je dost divný, kámoška se sním taky setkala a prej byla naprosto okouzlující *5* , ještě jsem nikdy od nikoho neslyšela že by byl arogantní, spíš naopak.Asi si měl zrovna smůlu že měl blbou náladu, jináč se mi tomu nechce věřit *9*
  • w.a.s.p

    jooooooooooooo wasp znam od nakeho 1987 roku sou super ale jestli muzu vlezu do hard rocku skupinu slade nnody holder s blackim lawlesem maj hodne rezavi vokali i kytary *5* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit