Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Také nakupuji oblečení na internetu,  ale spíše to z druhé ruky na https://www.onlinesekac.cz/ Fast fashion se mi totiž nelíbí, a tak jsem se rozhodl, že oblečení budu nakupovat právě touto cestou a odlehčím tak alespoň trošku planetě.

  • Je pravda, že pohodlí nakupování přes internet se nic nevyrovná. Já sama taky hodne nakupuji oblečení přes internet. Líbí se mi hlavně to, že na internetu se dají často najít mnohem zajímavější věci, než v obchodech. Teď naposledy jsem například narazila na skvělou stránku, která se věnuje jen dámským topům: https://www.damsketopy.cz/ Sama jsem si jich tam vybrala hned několik. :)

  • ivanka386

    Je pravda, že já vlastně také na internetu asi nejvíc nakupuju oblečení. Ani si pořádně nepamatuju, kdy jsem naposledy kupovala nějaké oblečení v kamenném obchodě. Teď naposledy (vlastně už to bude nějaký ten měsíc) jsem třeba přes internet kupovala jedné své kamarádce těhotenskou bundu. Prý je s ní velmi spokojená.

  • Super článek :) V poslední době přes internet taky nakupuji dost často - kromě potravin vlastně skoro všechno. Zajímavý článek o tom, co si Češi nejčastěji objednávají, jsem našla taky tady a přijde mi zvláštní, že jsou na prvním místě mobily - já si třeba mobil kupuji jednou za několik let, jelikož ho používám, dokud není úplně na odpis.
  • Kdo by se taky mačkal mezi těmi lidmi, když může nakoupit pohodlně na internetu a často i mnohem levněji. Líbí se mi, že už i second handy šly online.. hodně jsem si oblíbila například tento :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit