Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Jojo bazén na zahradě je dobrá věc. Teď hlavně jak jsou ta vedra, tak to si bez něj nedovedu představit. Ale v zimě je to zase opačný extrém. Fungovat doma bez finské sauny by pro mě bylo naprosto nepřijatelné. Vždyť já na saunách vyrůstala.

 • Podle mého názoru super článek. Sám nad pořízením bazénu v poslední době docela dost uvažuji. Původně jsem měl v plánu pořídit nějaký zapuštěný, ale bohužel je to docela drahé a na to teď nemám peníze. Vidím to tedy tak, že si zatím místo něj koupím jen nějaký nafukovací bazén a zapuštěný si nechám na zahradě udělat až třeba přespříští rok.

 • Lidi hodně zapomínají, že bazén není jen o napuštění vody a nekonečné koupání se. Do výdajů je potřeba přidat chemii, filtraci, doplňky, apod. Taková údržba bazénu, aby přes léto zůstal čistý je hodně náročná.

 • My nad nákupem bazénu přemýšleli před pár lety. Nakonec to ale dopadlo tak, že jsme si místo něj nechali udělat koupací jezírko. Je to podle mě mnohem lepší řešení. Jen teda minulý rok jsme u něj měli trochu problém s čerpadlem, takže letos asi budeme kupovat nové. Nejspíš odtud: https://www.zahradnijezirka.net/jezirkova-cerpadla_k46/

 • joskadevatej

  Já si myslím, že pokud si člověk pořizuje bazén, tak by měl tak nějak počítat i s náklady na nějaké to příslušenství k němu. My si například na zahradu bazén pořídili letos a společně s ním jsem rovnou kupoval i chemii na čištění a takový ten vysavač bazénu. Právě ten jsem vybral podle recenzí, které mají tady: https://www.vysavacebazenu.cz/

 • sanskrybastr

  Abych pravdu řekl, tak já s tím, že pořízení nového bazénu nebude levná záležitost celkem počítal. Také jsem na něj šetřil pěkně dlouho. Už mám naštěstí téměř všechno potřebné nakoupené, ještě ale potřebuji vybrat nějakou dlažbu kolem bazénu, protože budu mít bazén zapuštěný do země. Zatím to vidím tak, že kolem něj dám betonové dlaždice.

  • ivannavratil386

   Já si teda myslím, že kolem bazénu by se mnohem víc hodil třeba přírodní kámen. Dlažba z něj je sice trochu dražší, ale myslím si, že vypadá mnohem lépe, než klasické betonové dlaždice. Pokud by vás to zaujalo, tak zkuste mrknout sem: https://www.kamenyprirodni.cz/KAMENNA-DLAZBA-c2_0_1.htm

  • macinan

   Já si myslím, že betonové dlaždice nejsou špatná volba. Také je kolem bazénu máme a spokojenost. Jestli ale můžu mít jedno doporučení, tak si kolem bazénu pořiďte i nějaké venkovní osvětlení, ať se můžete koupat i přes noc. Za sebe můžu doporučit třeba osvětlení z tohoto obchodu: https://www.luxo.cz/svitidla-do-exterieru/

 • Původně jsme měli ty kruhové bazény s nafukovací obručí, ale po tom, co se nám tři podařilo zničit, jsme se rozhodli pro zapuštěný bazén. Nakonec jsme pořídili plastový bazén a konečně je pár let klid.

 • My jsme dětem koupili jen tady tento malý bazének: https://hrackyzadobrekacky.cz/hracky-na-zahradu/bazeny/bestway-nafukovaci-bazen-elliptical-54066 Jsou ještě docela malí, takže se bojím nechávat je koupat se v normálním bazénu, ale očividně jim to stačí a hned jak povyrostou, tak se kouknu po nějakém větším.
 • Jó s tím za námi teď pořád chodí naši kluci, jak už by se chtěli koupat, ale podle mě je na to venku ještě moc zima a hlavně by se nám nestihla ohřát voda, tak jsme jim pořídili míčky do bazénu a menší bazének a vypadá to, že jim to zatím celkem stačí. :-)
 • Taky máme bazén od http://www.albixon.cz a jsme opravdu spokojeni. Neváhejte a do bazénu určitě jděte :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit