Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Nejhorší je, že nejvíce to všechno odnáší chudý obyčejný člověk. Dnešní doba je velmi krutá a nelítostná když starý člověk nemá na nájem nebo na bydlení v domově důchodců, tak většinou skončí takový člověk pod mostem a rodinám, příbuzným, je to úplně jedno jak starý a bezmocný člověk dopadne ale když se jedná o dědictví, tak se najednou každý z nich hlásí.Takové sobce které neposkytnou pomoc starým a nesoběstačným rodičům bych automaticky vydědil. Měli bychom si uvědomit, že věčně nebudeme mladí a soběstační a nevíme, jak ve stáří jednou dopadneme my. Přeji hezký den.
  • Nemohu s tebou souhlasit. Dnešní důchodci byly vychovávaný v socialistickém zřízení a každý si mohl levně postavit dům nebo koupit byt.
   Já jsem si začal stavět dům když mi bylo 22 let když jsem přišel z vojny. Stavební parcelu jsem koupil od obce za 1 800 Kč. 850 m2. Vydělával jsem 2 500 Kč. měsíčně. Stavěl jsem 6 let dvou generační dům garáž na tři auta, 2 x byt 3+1. Zastavěná plocha 130 m2. Každý pracovitý člověk si mohl postavit a ten kdo třeba nemohl mohl si koupit družstevní.
   Znám spousta lidí co raději chodily s práce rovnou do hospody, cigára a teď brečí, že nájem je drahý a mají malý důchod. Pokud byl člověk líný ničeho nedosáhl. Mam kamaráda je slepý a přesto má postavený dům. Nikdo ať mi raději nic neříká, že skončí v domově důchodců atd. Každý si za svůj život může sám.
 • stačí jen aby Novinky.cz vypustili slovo "jen" a vznikne nesmysl *14*
 • Bydlení je hodně ale lidí co by se o ně starali už zase tolik není.
 • ... žádný na tiscali zabydlený d*ment sem nedorazil, čím to asi bude, mě se to již netýká, mizím :)))
  • ...zmiz, nejlépe navěky, buď tak laskav...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit