Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Jo, tak to i my bychom si rádi ten náš byteček trochu chtěli předělat, ale stále ještě moc nevíme s kym bychom to chtěli udělat... Na druhou stranu je tady firma pwinteriér, která nám přijde docela dost sympatická a tak to asi u nich uděláme, ale nevím moc, kdy se nám to podaří, protože peníze no :)

 • Jo, tak to tedy máme velikou radost, protože máme v plánu prodávat ten náš domeček a tak uvidíme, zda se nám to podaří :) Nedávno jsme ho i vybavovali vybavením z těchto stránek zde, tak jen kdyby náhodou někdo měl zájem, tak se určitě mrkněte a případně dejte i vědět :) Bylo by moc fajn, kdybyste pak poslali i nějaké hezké fotečky.

 • Jojo, my také máme v plánu zvednout pomocí rekonstrukcí a různých těchto vychytávek výší a cenu našeho domu, protože jsme se to dočetli v nějakém článku. Někde jsme se dočetli, že hodně zvedne cenu domu i takové zaizolování střechy a udělání "zelené střechy". Uvidíme, co nám to dá a o kolik se to navýší :)

 • macinan

  Dost zajímavé. Je ale pravda, že někomu se prostě mnohem víc vyplatí rekonstruovat stávající bydlení než hledat nové. My před časem byli v úplně stejné situaci a také jsme se rozhodli raději rekonstruovat. Jsem ráda, že už to máme za sebou. Asi nejhorší byla rekonstrukce koupelny. Tam totiž bylo nejvíc práce. Na druhou stranu je super, že nás to nevyšlo až tak draho, protože všechno nové vybavení do koupelny jsme kupovali tady https://www.a-keramika.cz/ a díky tomu, že jsme tam dělali tak velký nákup jsme dostali drobou slevu.

  • ivanka386

   Tak to jsem ráda, že už to máte za sebou. My taky nedávno rekonstruovali. V našem případě naopak byly nejhorší podlahy, protože ty jsme měnili v úplně celém domě. Všude jsme nakonec dali plovoucí podlahu od https://www.abparket.cz/ a musím říct, že zatím jsem s ní spokojená. Dobře se udržuje.

   • Taky se na to teď chystáme. Jen se teda zatím nemůžeme rozhodnout jaký druh podlah zvolit. Plovoučka je klasika, ale mně osobně by se mnohem víc líbily třeba dřevěné podlahy. Nedávno jsem se například byla dívat v tomto podlahovém studiu https://www.podlahyhajny.cz/ a z těch dřevěných, co tam měli jsem byla úplně unešená. Jen se u toho trochu bojím té údržby. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit