Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jojo, my také máme v plánu zvednout pomocí rekonstrukcí a různých těchto vychytávek výší a cenu našeho domu, protože jsme se to dočetli v nějakém článku. Někde jsme se dočetli, že hodně zvedne cenu domu i takové zaizolování střechy a udělání "zelené střechy". Uvidíme, co nám to dá a o kolik se to navýší :)

  • macinan

    Dost zajímavé. Je ale pravda, že někomu se prostě mnohem víc vyplatí rekonstruovat stávající bydlení než hledat nové. My před časem byli v úplně stejné situaci a také jsme se rozhodli raději rekonstruovat. Jsem ráda, že už to máme za sebou. Asi nejhorší byla rekonstrukce koupelny. Tam totiž bylo nejvíc práce. Na druhou stranu je super, že nás to nevyšlo až tak draho, protože všechno nové vybavení do koupelny jsme kupovali tady https://www.a-keramika.cz/ a díky tomu, že jsme tam dělali tak velký nákup jsme dostali drobou slevu.

    • ivanka386

      Tak to jsem ráda, že už to máte za sebou. My taky nedávno rekonstruovali. V našem případě naopak byly nejhorší podlahy, protože ty jsme měnili v úplně celém domě. Všude jsme nakonec dali plovoucí podlahu od https://www.abparket.cz/ a musím říct, že zatím jsem s ní spokojená. Dobře se udržuje.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit