Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Já jsem rád, že taky konečně máme zahradu. Jeden z důvodů je, že konečně budu moct pořádně grilovat. To na balkoně moc nešlo. Prvně to ale chce nějaký pořádný gril. Hodně se mi líbí třeba ty, co mají tady https://www.grilguru.cz/peletove-grily Je to ale docela velká investice.

 • Jojo, to jsme na tom podobně. Měla bych takový dotaz. Mulčujete vaši zahradu? Já se na to právě v blízké době chystám a mám z toho trochu strach, protože jsem nic takového nikdy nedělala. Zkoušela jsem si ale hledat nějaké články o mulčování zahrad a nevypadá to až tak složitě, tak snad to dobře dopadne.

 • ivanka386

  Podobný problém právě také řešíme. Před časem jsme si na zahradu pořídili bazén od https://www.albixon.cz/bazeny/, ale prostor kolem něj zatím nijak upravený nemáme. Teď kolem něj máme trávník a to není úplně ideální. Právě nad tím umělým kamenem také uvažujeme. Manžela ještě napadlo, že by se kolem bazénu dala dát zámková dlažba, ale myslím si, že umělý kámen bude hezčí.

 • sanskrybastr

  Tohoto trendu si v poslední době docela všímám. Mám hned několik známých, kteří si v poslední době koupili zahradu. Já mám to štěstí, že mám zahradu za domem. Zrovna letos jsem si na ni dokonce pořídil zapuštěný bazén. Jediná věc, na kterou jsem tak trochu zapomněl je dlažba kolem bazénu. Jak to tak vidím, tak kolem něj nejspíš nechám položit umělý kámen.

 • macinan

  Tomu se vůbec nedivím. Já jsem ráda, že od té doby, co jsme se přestěhovali do rodinného domku máme společně s ním i poměrně velkou zahradu. Když jsme domek koupili, tak byla celkem zanedbaná, ale tento rok jsme se jí s manželem konečně měli čas pověnovat a díky tomu jsme ji proměnili k nepoznání.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit