Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Dobrý den, já myslím, že jestli to neřeší vedoucí prodejny určitě je na místě dát stížnost na ČOI. Ta se totiž zabývá i hlediskem poctivosti prodeje, popřípadě omezením prodeje vymezeným skupinám spotřebitelů. Zde si k tomu můžete dohledat další info: https://www.cikr.cz/kdy-a-jak-podat-podnet-ceske-obchodni-inspekci/ i s tím, jak stížnost správně podat.

 • Dobrý den

  Dnes v Krnově (Moravskoslezský kraj) jsem v Hrušce na Opavské ulici udělal nákup za cca 500 Kč. Měla jsem sebou dvě děti 3,5 let.Proto jsem si účtenku skontrolovala až doma. Doma jsem zjistila, že mi bylo navíc naúčtováno 2 vánočky za 31 Kč.Do Hrušky jsem se vrátila a chtěla jsem to vyřešit a vrátit zpět peníze, jenže zástupce vedoucího mi řekla že semnou nic nevyřeší ať přijdu na druhý den ráno za tou dotyčnou pokladní a vyřídím si to s ní.

  Když jsem vyšla ven z Hrušky přišel za mnou starší pán a ptal se mě u které pokladní jsem byla, že jedna pokladní okrádá zákazníky.

  Dá se proti tomu nějak bránit, mám právo na vrácení peněz nebo už mám smůlu.

  Děkuji s pozdravem Jana

 • Potraviny v Billa Hlucin jsou pro zakazniky pohromou v lete vse na slunci v zime na mrazu plny sklad zbozi venku na slunku desti mrazu zdravi skodlive nekoupim ani cokoladu natoz pro deti vyzivu presnidavky ktere jsou na slunci cely den neb tyden to ma dite jist tak skonci v nemocnici myslim udelejte poradnou kontrolu a nezavirejte oci dekuji

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit