Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Víte co? Já jsem dřív auto pravidelně voskoval, a to hlavně před zimou. Asi dobrá ochrana karoserie, ale zabere opravdu hodně času. Proto jsem teď přešel na rychlejší ochranu laku auta, která i déle vydrží https://www.halbich.cz/korrek-pro-hydrox/ Je na ní super hlavně o, že po důkladném umytí auta dokážu celé auto včetně i všech plastů ochránit na 6 měsíců během 15 minut. 

  • Pořídila jsem si ojeté auto, které bylo řádně prověřené, takže tohle se nás snad netýká. Chtěla bych se však zeptat, jak dobré chránit lak auta? Vybrala jsem si totiž celkem zánovní auto, které má velmi pěkný lak, a tak by mě to zajímalo. 

  • Pokud chcete pojištění sehnat výhodně, tak doporučím se podívat na online porovnávač https://www.klik.cz/ Pojištění tam najdete za dobrou cenu a porovnáte si ho rychle. 

  • Kam přesně? Na jaký ten srovnávač pojištění bych se teda měla podívat prosím? 

  • Jestli chcete sehnat pojištění rozumně, tak můžu doporučit se podívat na online srovnávač pojištění. Mě se už takhle povedlo pojištění sjednat několikrát výhodně, a to vlastně online z domu, takže se to dost vyplatí. 

  • My už taky skrze děti potřebujeme koupit auto. Chci se zeptat, když ho koupím, tak do které pojišťovny zajít pro nějaké rozumné pojištění? 

  • Máte pravdu, stačí se podívat na to, co tam máte teď nasazené. Já mám na autě pneumatiky https://www.pneumatiky.cz/matador-mp62-all-weather-evo-185-60-r14-82-t-celorocni-pneumatiky-15810680000-t1 , které jsem si od nich nechal poslat přímo pneuservisu, takže jsem se s nima nemusel tahat a rovnou jsem si je nechal nasadit na auto. 

  • Tak to se stačí pak podívat na kola co jsou tam teď předpokládám. Prvně bych potřeboval vybrat konkrétní model pneu, a potom bych až řešil rozměr a ostatní. 

  • Jaký rozměr to víte? Na superbu můžete mít několik rozměrů pneu, podle toho to musíte vybírat. Tedy ne jen podle toho, ale kompletně podle vlastností pneumatiky. 

  • Koupil jsem si ojeté auto, které je po technické stránce ve velmi dobrém stavu. Jen k němu nemám zimní pneumatiky. Doporučíte mi někdo dobré pneu na superba? zimní?

  • To se mi také zamlouvalo, že jsem si mohl auto v pohodě vybrat přes internet, rezervovat a nechat dovézt na nejbližší pobočku. Navíc když jsem vzal auto na úvěr, tak jsem na auto dostal velkou slevu.

  • Pro manželku jsem na jejich stránkách aaa auto vybral ojetou fábii, kterou jsem si tam hned rezervoval, a nechal jsem si ji za vratnou zálohu převézt na nejbližší pobočku. Manželka je z auta nadšená, a já jsem byl rád, že jsem tam mohl sjednat pojištění carlife na skryté vady auta.

  • Ano to je dost problém, hlavně u čechů, kde se každý snaží toho druhého co nejvíce obrat. Také jsem raději koupil v aaa, kde mám záruku na původ i skryté vady, a tachometr je ověřený.

  • Přesně z tohoto důvodu jsem se raději vyhnul nákupu ojetého auto z nějakého soukromého inzerátu, a raději jsem koupil ojeté auto z autobazaru AAA auto, kde mám alespoň nějakou záruku na původ vozu.

  • A proto bych nikdy nekupoval auto na inzerat. A ma to i dalsi rizika a ja nechci projit o tolik penez. To si radeji priplatim a zajdu do bazaru
  • Tohle je složitý ale má to i řešení v tom koupit auto tam kde ho vlastní či poskytují garance původu auta. Minimálně největší autobazar to má. ne každej má na nový. nedávno jsem viděl exekuční příkaz za nezaplacení pár korun..
  • Vždyť nedávno byl přijat nový zákon o nabytí věci v dobré víře. Podle tohoto zákona, kdo koupí věc nebo nemovitost v dobré víře od podvodníka nemůže už o ni přijít. Např. Vám někdo potajnu podvodem prodá chalupu někomu dalšímu a vy s tím už nic neuděláte. Budete akorát odkázán na občanskoprávní spor proti podvodníkovi, který může být nemajetným bílým koněm od kterého nic nevydolujete. Novému majiteli, který od podvodníka Váš barák koupil v dobré víře mu navěky zůstane a Vám naopak zůstanou už jen oči pro pláč. Proč ale zákon o dobré víře neplatí, když koupíte od někoho něco na co má zálusk exekutor to je mi otázka.
  • Máme svinské zákony postihující nevinné a nic netušící lidi. Exekutor ny měl auta s exekucí dát do nějaké centrální databáze. auta, která tam nebudou, by neměl mit právo sebrat novým majitelům.
  • Dobry clanek, netusil jsem ze to muze nastat, ale chybi mi tu reseni problemu, jak si ma kupujici poradit? Proc pokus o prodej auta v exekuci neni trestnym cinem, to ze to muze vesele zkouset, dokud se nenajde kupec ktery si to neproveri je pitomost.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit