Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Jo, tak to my se před jakýmikoliv záškodníky snažíme brátit jak se říká "zuby nehty"... Už jsme si pořídili docela dost drahého bojového psa a proto bychom chtěli mít všechno v naprostém pořádku... Jako další jsme se rozhodli, že učiníme krok v alarmech a rozhodli jsme se tak učinit s firmou zde , kterou ani netřeba nějak dále popisovat :)

 • sanskrybastr

  Bohužel, je to tak. Co si člověk sám neuchrání, o to může velmi snadno přijít. Zvlášť pokud se chystáte na dovolenou, tak bych určitě nepodceňoval zabezpečení domu. Často může stačit třeba i obyčejná fotopast někde šikovně schovaná.

  • macinan

   Jojo, fotopast určitě není špatný nápad. Myslím si ale, že mnohem lepší je investovat do nějakého pořádného bezpečnostního systému. My si právě jeden takový nedávno nechali nainstalovat doma od https://www.rex.eu/ Musím říct, že zatím funguje skvěle. 

   • Taky bych se tu rád podělil s naším výběrem alarmu. Hledali jsme kvalitní bezdrátové zabezpečení, které bude nabízet i prvky jako detektor vody, kouře nebo chytré zásuvky. Po dlouhém hledání a porovnávání jsme nakonec vybrali BEDO Ajax, který poskytuje i aplikaci pomocí níž se dají všechny spárované prvky sledovat a nastavovat všemožné funkce. Za mě pecka zabezpečení, doporučuji všemi deseti.   

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit