Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • macinan

  Zateplení se konečně letos chystáme taky dělat. Už je na čase. Nejspíš s tím ale počkáme až do léta. Přemýšlela jsem nad tím jakou firmu na to zvolit a vidím to tak, že si nejspíš zadáme poptávku na tento poptávkový portál https://trhpoptavek.cz/stavebnictvi počkáme, co příjde za nabídky a podle toho se rozhodneme.

 • Co všechno je potřeba nakoupit na zateplení domu polystyrenem? A jak tlustý polystyren zvolit? 

  • To není od věci si to nechat spočítat. Já jsem si dělal zateplení domu sám a dělal jsem to 10 cm polystyrenem. Ale viděl jsem i někoho, kdo třeba dával 20 cm. Nakoupil jsem polystyren, zakládací lištu, talířové hmoždinky lepidlo a můžete začít zateplovat. Rozhodně nezapomínejte polystyren kotvit do domu pomocí hmoždinek, to tvoří pak celou pevnost fasády. 

   • Kde jste ty talířové hmoždinky kupoval? To jsou takové ty plastové? Jak přesně funguje montáž do domu těch hmoždinek? Musí se to do domu vrtat? 

    • Tady jsem je sehnal za nejlepší cenu a skladem https://www.1122.cz/talirove-hmozdinky Doporučuji se podívat i na ostatní spojovací materiál, který prodávají. Dá se tam nakoupit za pěknou cenu. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit