Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Bavila jsem se teď s kamarády, kteří ještě mají docela výhodné hypotéky na to téma, jestli se chystají při těch vysokých cenách energií stavět i pergoly a nebo to raději nechají na nějaké klidnější období. Nikdo mně na to nedokázal stoprocentně odpovědět. Každý by chtěl za každou cenu dokončit vysněný domeček komplet.

 • Jak se tak dívám na to kde se v tomto roce pohybují Češi, tak si říkám, že se všichni naprosto zbláznili. Vídím to i třeba na svém e-shopu, kde nabízíme mimo jiné i cyklodíly Nexelo a po těch teď prostě není sháňka. Lidé vyrazili do zahraničí a chtějí si užívat volno a peníze do té doby, než to ještě jde.

 • ZdenaRs

  Za mě tedy rozhodně ne. Půjčky na dovolenou či vánoční dárky je něco co vůbec nechápu. Když na to nemám, tak si to prostě odpustím. Co, že si teď užiju týden a pak budu doma nejmíň dva měsíce jíst suchý chleba nebo nebudu mít na zaplacení nájmu A vlastně tu dovolenou ještě přeplatím? Když vím, že budu mít peníze na splácení, tak vím, že si na tu dovolenou našetřím a pojedu třeba příští rok, no. Nás taky letos nečeká žádná drahá dovolená, jen si uděláme vodácký výlet a pokud na konci prázdnin zbydou nějaké peníze navíc, tak si uděláme výlet do Chorvatska.

 • Jestli jezdíte na ryby stejně jako my s mužem, tak by se ještě ta půjčka dala nějak zvážit. Ale to pouze za předpokladu, že z těch ryb poté máte nějaký zisk. Protože pokud to potřebujete jako náš kamarád na to, abyste machrovali, že máte rybářské lehátko se spacákem, tak to vám to rovnou zatrhnu!

 • ivanka386

  Já osobně jsem teda zase toho názoru, že pokud člověk ví, že dovolenou dokáže splatit, tak není nic špatného na tom jet na dovolenou na splátky. Já se třeba před pár lety takto vydala na Zanzibar a rozhodně to za to stálo.

  • Tam bych se taky někdy hrozně rád podíval. Bohužel finančně je to docela náročná dovolená. Já měl ale to štěstí, že jsem před dvěma lety než začal covid měl možnost navštívit jihovýchodní Asii. To bylo taky super. Jen ale takový tip pro všechny, co by se tam náhodou chtěli také vydat. Než vyrazíte, je nutné mít všechna možná očkování. Mně toto všechno naštěstí zajistilo toto očkovací centrum Praha.

 • macinan

  Souhlasím s donlabuznik. Podle mě je hloupost se kvůli dovolené zadlužovat. Stačí jen vědět jak šetřit. A pokud člověk neví jak šetřit, tak jsou pořád možnosti, jak si zařídit hezkou a přitom velmi levnou dovolenou. Myslím si, že přesně proto je mezi čechy tak oblíbené třeba Chorvatsko.

  • sanskrybastr

   V tomto s vámi zcela souhlasím. Já bych se teda kvůli dovolené asi taky zadlužit nechtěl. To si ji raději odpustím. Navíc třeba v Evropě pořád existuje spousta míst, kde se dá zařídit pěkná a levná dovolená. Mně osobně se například hodně líbí Španělsko.

 • Myslím si, že na dovolenou si v dnešní době dokáže našetřit opravdu každý. Stačí se třeba jen uskromnit. My s rodinou jsme od té doby, kdy jsme na https://www.truck1-cz.com/campery koupili karavan ušetřili za hotely několik desítek tisíc korun. Doporučil bych tedy právě investici do karavanu jako tu nejlepší cestu jak za dovolenou ušetřit a zároveň zažít nějaké to dobrodružství.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit