Přejít na výpis diskuzí

Drahé zabezpečení bytu nepotřebujete. Zloděje odradíte i jednoduše

24.10.2018 23:50
red 3 příspěvky

Prázdniny se pomalu blíží ke konci, ale sezóna vloupání z daleka nekončí. Lidé často opouštějí své domovy i v září, kdy se vydávají na dovolenou mimo hlavní prázdninové období. Abyste svou nemovitost zabezpečili proti vykradení, nemusíte investovat desítky tisíc do drahého vybavení.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sanskrybastr

    Super článek. Já před nějakou dobou někde četl, že zloděje často dokáží odradit i venkovní žaluzie. Je to pravda? Právě docela uvažuji nad tím, že bych si je pořídil a pokud by byly schopné uchránit můj dům před zloději, tak by to bylo jedině dobře. Už jsem si i zkoušel hledat "venkovní žaluzie Mladá Boleslav" a velmi mě zaujaly ty od http://climax-kolar.cz/ Nemáte s nimi někdo zkušenost? Díky.

  • ivannavratil386

    Úplně souhlasím. Já teda bezpečnostní systém mám ale i tak si myslím, že si ke mně žádný zloděj jen tak netroufne. Celý pozemek mám totiž obehnaný plotem s ostnatým drátem. Zatím to funguje báječně. Už dlouho jsem se zloději žádný problém neměl.

  • ivanka386

    Díky za článek. Někteří zloději jsou ale bohužel tak drzí, že je neodradí nic. V takovém případě se ale hodí míř někde schovanou fotopast. Nám už se to několikrát velmi osvědčilo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit