Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Taky si myslím, že by CBD olej měli začít brát lékaři více v potaz. Já jsme měla problém hned s několika věcmi a díky oleji z konopí se mi většina těchto neduhů vytratila nebo minimálně utlumila. Od té doby na tento zázrak nedám dopustit.

• struzzo

Rozhodně. Pokud používáme technické konopí — CBD konopí, může přinést tolik zdravotních benefitů, že se tomu jen těžko dá věřit. Mně osobně pomáhá se stresem, úzkostí, trávením a podporuje imunitu. Začal jsem jej používat cca před půl rokem a od té doby jsem si zvykl na pravidelné užívání, cítím se po něm totiž skvěle. Pokud vás konopí zaujalo, určitě se ještě proklikněte na tento web, kde jsou hezky sepsané odpovědi na ty nejčastější dotazy.

• Taky tento názor podporuji, před několika měsící jsem si objednal CBD olej z konopí na moje těžké akné a během pár týdnů se mi díky tomu kvalita pokožky zlepšila o 100%. Rozhodně tedy bude něco pravdy na tom, že se jedná o velmi účinný lék, který může pomoci pacientům s různými problémy a já sám jsem toho důkazem.

• Jako zas budeme realisti a nebudeme říkat, že cbd je všelék. Mám také svoji zkušenost s cbd oleji a určitě mají pozitivní vliv. Nejen na kůži, na to se mohou reakce lišit dle typu pokožky každého z nás, ale i jiné pozitivní vlivy cbd.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit