Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • CBD mi přijde přínosný. Nevím zda by se mělo proplácet, ale určitě by se s ním mělo více pracovat. Jsou různé studie, které prokazují pozitivní účinky. Česká firma CannaCare se dokonce zabývá výzkumem https://www.cannacare.cz/vyzkumna-lecba-harp/ léčby převážně onkologických a neurologických pacientů a mají hodně pozitivních výsledků. Doktoři by s tím mohli více pracovat napříč.

  • A jak se díváte třeba i na mate yerba? To byste vyzkoušeli a nebo to také považujete za naprostou zbytečnost a nikdo by vás k tomu nedostal? To mě skutečně zajímá, a jak se vám žije v této neskutečné zimě? Povídejte..

  • Co se týče mě tak CBD je rozhodně potřeba ho brát více vážně. Mě například hodně pomáhají CBD cartridge , ale také mi přijde hodně zajímavé téma HHC a jeho léčivých účinků. Myslím si že do budoucna má velký zdravotní potenciál. 

  • No jé je. Když vám řeknu, tak si už bez toho ani nedokážu představit den.  Našel jsem si i super alternativu proti květům, kupuji si bonbony https://kratomworld.cz/collections/cbd/products/cbd-jelly-10-mg-jahoda Ty můžete mít připraveny kdykoliv a kdekoliv a to je za mě třeba pecka. 

  • Využíváte někdo aktivně účinky CBD? Dobrá nebo špatná zkušenost? Dost by mě to zajímalo, protože bych to chtěla rozhodně vyzkoušet. 

  • petai

    Když je řeč o oleji, sám za sebe můžu říct, že CBD vaporizéry je snad ještě lepší co se účinků týče...Problémy s bolestí nohy po oboustranné zlomenině zmizely po týdnu užívání. Před CBD jsem bral analgetika předepisovaná lékařem a bolest se vždy druhý den vrátila...

  • No konopí sice pravda ano, ale to bych se na něm stala potom možná závislá podobně jako nedávno na kotvičníku, díky němuž se moje imunita zlepšila o desítky až stovky procent. Jsem tak ráda že jsem to začala kupovat do domácnosti.

  • Taky si myslím, že by CBD olej měli začít brát lékaři více v potaz. Já jsme měla problém hned s několika věcmi a díky oleji z konopí se mi většina těchto neduhů vytratila nebo minimálně utlumila. Od té doby na tento zázrak nedám dopustit.

  • struzzo

    Rozhodně. Pokud používáme technické konopí — CBD konopí, může přinést tolik zdravotních benefitů, že se tomu jen těžko dá věřit. Mně osobně pomáhá se stresem, úzkostí, trávením a podporuje imunitu. Začal jsem jej používat cca před půl rokem a od té doby jsem si zvykl na pravidelné užívání, cítím se po něm totiž skvěle. Pokud vás konopí zaujalo, určitě se ještě proklikněte na tento web, kde jsou hezky sepsané odpovědi na ty nejčastější dotazy.

  • Jako zas budeme realisti a nebudeme říkat, že cbd je všelék. Mám také svoji zkušenost s cbd oleji a určitě mají pozitivní vliv. Nejen na kůži, na to se mohou reakce lišit dle typu pokožky každého z nás, ale i jiné pozitivní vlivy cbd.

  • Taky tento názor podporuji, před několika měsící jsem si objednal CBD olej z konopí na moje těžké akné a během pár týdnů se mi díky tomu kvalita pokožky zlepšila o 100%. Rozhodně tedy bude něco pravdy na tom, že se jedná o velmi účinný lék, který může pomoci pacientům s různými problémy a já sám jsem toho důkazem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit